banner851

banner614

Atılan goller galibiyete yetmedi.

Düzcespor dün Maltepespor karşısında ilk yarısını berabere bitirdiği maçı 4-3 kaybetmesine rağmen oynanan maçta forvetler gol sorununu aştı.

banner619
Spor 31.08.2009, 17:56
193
Atılan goller galibiyete yetmedi.

Karşılaşmada ilk yarı rakibini zorlayan Düzcespor, ikinci yarıda rakibinin attığı gollere engel olamadı. Ancak mücadelesini bırakmazken maçın sonlarına doğru bulduğu gollerle ümitlendiyse de beraberlik sağlayamadı ve yenilgiyle sahadan ayrıldı. Karşılaşmada dikkati çeken konulardan bir tanesi de hücum yollarında forvetin durumu oldu. Hazırlık maçlarında gol atılamayınca forvet sorunu gündeme geldi. Yaptığı karşılaşmalarda son vuruşları yapamayan Düzcespor bu krizi aşmak için forvet transferine hız verdi. Düzcespor Forvetleri, hazırlık maçlarında etkili olamazken Maltapespor maçında golleri buldu. Ancak karşılaşmanın sonlarına doğru gol atmaya başlayan Düzcespor forvetleri ne yazık ki istenilen sonucu elde edemedi.
Maltepespor maçında lisansı yetişmeyen oyuncularda bulundu. Lisans sorunu olan oyuncular maça çıkarılmadı. Gelecek hafta ki Gölcükspor maçına yetiştirilmesi planlanan lisans işlemlerinden sonra görev verilmesi durumunda maça çıkabilecekler. Grubun aynı zamanda en gollü geçen maçı olan Maltepespor karşılaşmasında forvetler, gol yolunda ki sıkıntıyı kısa sürede aşacakları izlenimini verdi. Düzcespor'un maçta mücadeleyi son ana kadar sürdürmesi ve son dakikalarda farkı indirmeyi başarması da, diğer müsabakalarda başarılı olunacağı yönünde sinyal verdi.

Yorumlar (0)