banner851

banner955

ATLETİK KIZ BASKETBOL TAKIMI 3 MAÇINIDA KAZANDI

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından iki ayrı bölge olarak düzenlenen U-18 Kızlar Basketbol Turnuvasına, Kırmızı Bölgeden katılan Düzce Atletik Basketbol Takımı Uşakta yapılan maçlarda 3 galibiyet alarak bulunduğu C grubunda birinci oldu. Bizim Kızların turnuvada yendiği ve maçlarını 2.bitiren TED Ankara Koleji ile B grubu maçlarını 3. bitiren Adana 1 Numara takımlarını aralarında yapacakları maçın galibiyle 16 Nisan Cumartesi günü eleme maçı yapacak. Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kız Takımı bu maçta rakibini yenerse ilk 8 takım arasına girerek Anadolu U-18 Şampiyonasında yarı final oynama şansını yakalayacak.

Spor 15.04.2022, 15:07 15.04.2022, 16:14
472
ATLETİK KIZ BASKETBOL TAKIMI 3 MAÇINIDA KAZANDI

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından iki ayrı bölgede düzenlenen U-18 Kızlar Basketbol Turnuvasına ilimizi temsilen katılan Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Kız Basketbol Takımı Uşak’ta oynadığı maçlarda 3 rakibini de yenerek bulunduğu C grubunda birinci oldu. Bizim Kızlar Turnuvada yendikleri, oynanan maçlarda da C grubunda  2. Olan TED Ankara Koleji takımı ve B Grubunda 3. Olan Adana 1 Numara  takımı arasında yapılacak maçın galibiyle 16 Nisan Cumartesi günü eleme maçı yapacak. Düzce Atletik Gençlik Spor Kız Takımı bu maçta rakibini yenerse, ilk 8 takım arasına girerek Anadolu U-18 Şampiyonası yarı final maçlarına katılmayı hak edecek.  


ELEME MAÇINDA GALİP GELİRSE YARI FİNALDE OYNAYACAK
Düzce Atletik Gençlik ve Spor Takımı, Uşakta  yapılan Türkiye Basketbol Federasyonu U-18 Kızlar Basketbol Turnuvasında C grubunda üç grubunda oynadığı, ilk maçta, TED Ankara Koleji U-18 Takımını, 54-49, ikinci oynadığı maçta İstanbul Genç Paşabahçe U-18 Takımını 60-39, üçüncü karşılaşmada da Karşıyaka Çarşı Kolejini ise 74- 56 yenerek önemli başarı kazanarak yarı final kapısını aralayacak olan eleme maçında oynama şansına sahip oldu. 


Haber: Harun Can Şerbetçi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız