banner851

banner955

AYDINPINAR’DA HEDEF GENÇ OYUNCULAR

Düzce Süper Amatör’ün köklü takımlarından Aydınpınarspor yeni sezonda hedefini belirledi

Spor 30.05.2017, 11:11
255
AYDINPINAR’DA HEDEF GENÇ OYUNCULAR

Aydınpınarspor Genel Kaptanı Bahattin Akbaş haber merkezimize, Aydınpınarspor olarak 2017-2018 futbol sezonunda yollarına genç oyuncularla devam edeceklerini ve amaçlarının yarışmacı değil yetiştirici olmak olduğunu söyledi. Akbaş, Aydınpınarspor olarak gençlere kapılarını ardına kadar açtıklarını ve bu yolda ilerleyeceklerini söylerken  gençler için ‘baş tacımız’ dedi.

Aydınpınarspor Genel Kaptanı Bahattin Akbaş Alt yapılara da önem verdiklerini yeni sezonda 5 oyuncuyu A takımına çıkardıklarını amaçlarının gençlere hizmet olduğunu belirtti. Akbaş son olarak yeni sezonda Uğur Seyman ile yola devam etmek istediklerini ve kendisi ile son kez görüşüp yola devam edeceklerini ve “hem uğur Hoca bizden hem biz uğur Hoca’dan memnunuz” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (2)
Vatandaş 6 yıl önce
Bunların tamamı yalan bu sene 10 puan fark atılan cumayeri çıktı aydınpınarspor u19 un yerine pşay ofa çocukların hakkını yedin bağattin bey bu sene takım içinde hep olumsuz bir hava vardı hala masal anlatıyorsun
Selim 6 yıl önce
Ama playof oynamayı haketmıs Aydınpınar U19 takımını playoflarda oynatmadın Bahattın bey. Nasıl bir çelişkili durum sizinkisi.
Herkes gibi sende masal anlatıp ınsanları kandırarak işleri göturuyorsun demekkı.
Yeni Sayımız