banner851

banner955

AYNI TAKIMLA İKİ HAZIRLIK MAÇI

Düzcespor Perşembe ve Cumartesi günü Boluspor U-21 takımıyla hazırlık maçına çıkacak.

Spor 09.01.2019, 16:45 09.01.2019, 16:48
973
AYNI TAKIMLA İKİ HAZIRLIK MAÇI
TFF 3.Lig 2.Grupta mücadele eden Düzcespor ilk yarının bitmesi ardından kulüpte yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeni ile ilk yarının sona ermesi ardından kamp programı düzenleyemeyen Düzcespor ilk hazırlık maçını iki gün arayla Boluspor U-21 ile yapacak.

10 Ocak 2019 Perşembe günü saat 13:30’da Bolu Karaçıyır’da Boluspor U-21 karşılaştıktan iki gün sonra Cumartesi günü saat 13: 00’ de Şıralık’ta yine Boluspor U-21 ile hazırlık maçıyla taraftarının önüne çıkacak.
banner844
Yorumlar (8)
düzceli 4 yıl önce
bu takım liğ mi değiştirdi
Okuyorum 4 yıl önce
Yazmış vatandaş belediye başkan adaylarına , aklınca oy vermemekle yada rakip partiye oy vermekle aba altından sopa gösteriyor. Vatandaş biz belediye başkanı seçeceğiz. Ve hiç bir belediye başkan adayının derdi Düzce spor değil. Öyle de olmalı.
vatandaş 4 yıl önce
Futbol seyircisi olarak sizler oyunuzu siyasetin esiri haline getirdiğiniz sürece bu durum hep böyle devam edecek. Ve hep kullanılacaksınız. Hani var ya " bu işin altında kalırsınız " , " seçimlerde görüşürüz " tarzı söylemleriniz. Alın size sonuç.
Hakmı 4 yıl önce
Düzcesporumuzun düşürüldüğü hale bak arkadaş kampa gidemedi oynadığı takıma bak alt yapı biz hedef ikinci lig derken inşAllah burda tutunuruz bizi bu hale getirenler utansın.
Aa 4 yıl önce
Mükemmel...hari bakalım ne olacak adamların u21 ini yenebulecek miyiz
murat 4 yıl önce
yazık takıma , hem kampa gidemediler ,hem hazırlık maçını sentetik sahada yapacaklar. moral motivasyon bu şekilde dibe vurur................
DÜZCELİ 4 yıl önce
BASKETBOLDA DURUM NE NEDEN SADECE FUTBOL AĞIRLIKLI
Vatandaş 4 yıl önce
ALT YAPIDAN OYUNCU ÇIKSIN ŞU DÜZCEDEN BUNUNLA İLGİLİ HABER YAPIN
12
açık