banner851

banner955

BAHAETTİN GÜÇLÜ ORTAOKULU 13. DEFA ŞAMPİYON

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor yarışmaları kapsamında Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği yapıldı. Müsabakalar sonunda Yıldız Erkekler Voleybol İl birinciliğini yine Akçakoca Bahaettin Güçlü Orta Okulu kazandı. Böylece bu orta okul geleneği bozmadı ve 13. defa şampiyon oldu.

Spor 11.12.2021, 18:04
768
BAHAETTİN GÜÇLÜ ORTAOKULU 13. DEFA ŞAMPİYON

29 Kasım – 09 Aralık 2021 tarihleri arasında 18 Temmuz Spor Salonu’nda yapılan Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında 6 takım arasında A grubunda Akçakoca Bahaettin Güçlü Orta Okulu, Kaynaşlı Üçköprü Orta Okulu ve Kaynaşlı Osmangazi Orta Okulu, 1. yarıştı. 


 B Grubunda ise Şehit Yalçın Güzeler Orta Okulu, Bilgi Orta Okulu ve İsmetpaşa Orta Okulu şampiyonluk için mücadele verdi.  Her grubun birincisi final maçında  karşılaştı.  Yıldız Erkek Voleybol İl Birinciliği müsabakalarının finalinde,  Bilgi Orta Okulunu 3-1 yenen  Akçakoca Bahaettin Güçlü Orta Okulu birinci oldu ve geleneği sürdürerek 13. Defa şampiyonluk kürsüsüne çıktı.  Finaller sonunda  Bilgi Orta Okulu ikinci,  Kaynaşlı Üçköprü Orta Okulu üçüncü ve Şehit Yalçın Güzeler Orta Okulu dördüncü oldu.


Dereceye giren takımlara ödüllerini Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan verdi.  Dereceye giren okulların takımlarının sporcuları törende sevinç kutlamaları yaptı.  
Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)