banner851

banner955

BAJA RALLİSİ 6-10 EYLÜL’DE

Bu yıl ikinci kez yapılması planlanan Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi, 06 – 10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.

Spor 14.06.2017, 14:38
639
BAJA RALLİSİ 6-10 EYLÜL’DE

Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi, kaymakamlıklar ve belediyeler ile Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) işbirliğinde Yakın Karadeniz Baja Rallisi düzenlenecek. İlki geçen yıl yapılan Baja Rallisi’nin 2017 yılı programı için ilk toplantı Düzce Valiliği’nde yapıldı.

Düzce Merkez İlçe, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçeleri arasında yapılan Baja Rallisi’nin ilk toplantısı Vali Zülkif Dağlı Başkanlığında yapıldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, ilçe belediye başkanlarının katıldığı toplantıda TMF Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Nedim Akülke de hazır bulundu.

 “Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi” 06 – 10 Eylül tarihlerinde Düzce’de gerçekleştirilecek. Toplamda 450 kilometrelik bir parkurda 4 gün boyunca yarışçılar, Düzce’nin muhteşem doğasında birbirinden keyifli etapları geçecek. 06 Eylül Çarşamba günü İdari – Teknik kontrol ve ardından genel yarış brifingi gerçekleştirilecek. Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi 07 Eylül Perşembe günü Düzce Anıtpark’tan start alacak. Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi R1, R2, R3 ve R4 olarak 4 kategoride koşulacak. Sadece R1 kategorisinde Ralli Gençler (RG) ve Ralli Kadınlar (RK) sınıfları yer alacak.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (1)
asabi 5 yıl önce
ÖNCE ESNAFA GEÇEN YILDAN KALAN BORÇLARINI ÖDESİNLER! İnsanla dalga geçer gibi utanmadan poz vermesinler...