banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ İLE GÖRÜŞECEK

banner619

Düzcespor kulüp başkanı Cihat Algün yaptığı projeleri bir bir tanıtırken Düzcespor’a destek aradığını ifade etti. Başkan Algün bugün saat 15.30’da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile Ankara’da bir görüşme yapacağını söyledi.

banner846
Spor 24.11.2017, 12:55 24.11.2017, 16:14
789
banner844

Düzcespor başkanı Cihat Algün Düzcespor için destek verilmesini isteyerek şöyle konuştu; “Yaptıklarımız ortada yapacaklarımızda ortada bana destek versinler ben bu takımı PTT 1.Ligine kadar çıkaracağım. Bu takım benim takımı değil Düzce’nin takımı bana destek verilirse neler yapacağımı gösterdim ve göstermeye devam edeceğim Düzcespor’u kulüp yapacağım” dedi.

Başkan Algün bugün Bilimi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile bir görüşme yapacağını kendisinden destek isteyeceğini söyledi. Bu desteği Düzce adına vereceğini ifade eden Algün; “Düzcespor’un iyi bir yerde olmasını tüm Düzce istiyor. Bizlerde istiyoruz o zaman bizlere manevi değil maddi destek versinler bakanımızın bu desteği vereceğine inanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Dün akşam Öncü Televizyon’un sunduğu Sportmence Programı’nda  konuşan Başkan Cihat Algün’e Düzcespor taraftarından yoğun destek geldiği görüldü.
 

Yorumlar (3)
bakanım 4 yıl önce
Bakan geçen senden konuyu biliyor zaten. Alt yapısını geçen dönemden yapmışlardı. hatta baya şekillenmişti. bitirmek de size kaldı cihat bey.
Amatör sporcu 4 yıl önce
Bakanım Düzcedpora maddi destek gerek
81 4 yıl önce
Valla bem durumum olmadigi halde kulube katki olsun diye 20tllik tribune giriyorum.sayin siyasicilerden bekledigum dolu tribun varken ve sampiyonluk macinda oy icin gorundukleri gibi bu kulube destek olsun.bir ilin en iyi reklami takimidir.
23°
kapalı