banner614

BAKAN ÖZLÜ SORUNA EL ATACAK!

banner619

Düzcespor Kulüp Başkanı Cihat Algün’ün yalnız bırakıldığının konuşulduğu ve Düzcespor’un başlıca sorunları olan bütçe ve tesis sıkıntıları için çeşitli çözüm önerilerinin sunulduğu şu günlerde, Düzcespor Kulüp Başkanı Cihat Algün, Ankara’da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’yle bir araya geldi. Öncü TV ekranlarından görüşmeye ilişkin detayları paylaşan Başkan Algün, Düzcespor’un akıbeti için ilettikleri taleplerin Bakan Özlü tarafından sahiplenildiğini kaydetti.

banner846
Spor 25.11.2017, 11:46 25.11.2017, 18:00
1127
banner844

Öncü TV ekranlarında yayınlanan Sportmence programında, Düzcespor’un akıbetini konuşmak üzere Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’yle bir araya geleceğini aktaran Düzcespor Kulüp Başkanı Cihat Algün, Cuma günü saat 15:30 da Ankara’da Bakan Özlü’yle bir araya geldi. Başkan Cihat Algün, Düzcespor’un en çok konuşulan sorularından olan bütçe ve tesis sıkıntısını Bakan Özlü’ye iletti.
Ankara’da geçekleşen görüşmenin ardından detayları Öncü Ana Haber Bülteni’ne telefonla bağlanarak Düzcelilerle paylaşan Başkan Cihat Algün, görüşmenin Düzcespor için olumlu geçtiğini kaydetti.
Düzcespor Kulüp Başkanı Cihat Algün, Düzcespor’un tesis ve bütçe sorunlarını masaya yatırdıkları toplantıda Bakan Özlü’yle Düzce’de, milletvekilleri, Düzce Valisi  Zülkif Dağlı ve Belediye Başkanı Dursun Ay’ın da katılımıyla ikinci bir toplantıda yeniden bir araya gelme kararı aldıklarını da paylaştı.
Başkan Cihat Algün, “Bakanımızın bu yaklaşımı ve verdiği destekleri için kendilerine Düzcespor taraftarları adına teşekkür ederim” ifadelerini kaydetti

Yorumlar (5)
dcclll 4 yıl önce
faruk bey duzcesporu boş çevırmez. yeterkı ısteyın.başka duzcemız duzcesporumuz yok.bu sene osene.
sportmen 4 yıl önce
netice alınacağını sanmıyorum.spor kulüpleri dükkan çalıştırmaya benzemez.maaliyeti yüksek getirisi olmayan beyhude bir uğraştır.bakanımiz tesis yapsın o çok önemli..
Düzcespor için 4 yıl önce
Düzcespora gelir getirecek yatırımlar lazım örnek petrol istasyonu açılabilir düzcespora büfelerden aylık paylar verilebilir yeterki yetkililer harekete geçsin
Amatör sporcu 4 yıl önce
Prova sayın bakanım Düzce için her şey güzel olacak...
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
SAYIN FARUK ÖZLÜ AVNİ BEY'DEN SONRA DÜZCE İÇİN EN YARARLI İŞLERİ YAPAN SİYASİDİR.SADE, ALÇAK GÖNÜLLÜ, ÇALIŞKAN VE DÜZCESEVER...
13°
kapalı