banner851

banner955

BAL’DAKİ TEMSİLCİLERİMİZ DE HAFTAYI MAÇSIZ GEÇİRECEK

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig, TFF 3. Lig. Bölgesel Amatör Lig ve Kadın Futbol Süper Ligi maçlarının hava koşulları nedeniyle ertelendiğini açıkladı.

Spor 10.03.2022, 15:10
858
BAL’DAKİ TEMSİLCİLERİMİZ DE HAFTAYI MAÇSIZ GEÇİRECEK
banner1032

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 1. Lig, TFF 2 ve 3. Lig ile Bölgesel Amatör Lig’de bu hafta oynanacak olan yurt genelindeki tüm müsabakaların yoğun kar yağışları sebebiyle bir hafta ileriye kaydırıldığını açıkladı.

11 – 14 Mart tarihleri arasında oynanacak olan Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakaları 1 hafta kaydırılarak 18 – 21 Mart tarihleri arasında oynanacak. Bu liglerin kalan haftalarına ilişkin programlar ise daha sonra ilan edilecek. Ayrıca Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi, Kadınlar 2. Lig ve BAL müsabakaları da bir hafta kaydırıldı.

TFF'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Hafta sonu tüm yurtta beklenen elverişsiz hava koşulları ve ulaşımda yaşanması muhtemel sorunlar da dikkate alınarak, 11 - 14 Mart tarihleri arasında oynanacak olan Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakaları 1 hafta kaydırılarak 18-21 Mart tarihleri arasında oynanacak. Bu liglerin kalan haftalarına ilişkin programlar ise daha sonra ilan edilecek. Ayrıca Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi, Kadınlar 2. Lig ve BAL müsabakaları da bir hafta kaydırıldı." denildi.

TFF’nin kararının ardından hafta sonu Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nda Siirt İl Özel İdarespor’u ağırlayacak olan 3. Lig temsilcimiz Düzcespor’un maçı 20 Mart Pazar günü saat 13.00’e ertelendi. BAL’dkai temsilcilerimiz Çilimli Belediyespor ve Beyköy Belediyespor’un karşılaşmaları için de bir haftalık erteleme kararı alındı.

Öte yandan Düzce’deki amatör kümelerde oynanan maçlar için de Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun erteleme olup olmadığıyla ilgili kararını yarın vereceği öğrenildi.

Öncü Spor Servisi

banner844
Yorumlar (5)
KAMİL BEYE 7 ay önce
AYNEN KAMİLBEY GÖKMEN HER İKİTAKIMAAYNIANDA BAŞARILIOLAMAZ
kamil 7 ay önce
sayın başkan DÜZCE SPOR alt yapısında görev yapan hocalar futbol takımları olduğu müddetce DÜZCE SPORA verimli olamazlar u 14 takımına gelen gökmen zeki neden futbol okuluna devam ediyor nasıl başarı verecek derhal gökmen ve kenan özen gönderilmeli aksi halde DÜZCE SPOR ALT YAPSINA fayda vereceklerini hiç sanmıyoruz
sönmez 7 ay önce
DÜZCE SPOR alt yapımıza acilen tesisde çocukların kalması için bir çalışma şart ve kenan özeni gönderilmeli ozaman düzce spor alt yapısı cıvıl cıvıl olur
KAPO 7 ay önce
sayın cengiz veli şu alt yapıya yeni deneyimli hoca getirseniz KENAN ÖZEN ile olmadığını umarım sizde görmüşünüzdür yoksa alt yapı başarısız lık devam edecek
İsmail Yılmaz 7 ay önce
İşte fırsat düzcespor daha çok çalışacak taktikleri deneme fırsatı bulacak magkupken hangi taktikleri denilecekler galipken nasıl oynayacak bunları iyi çalışırsa Düzcespor her hafta üstüne koyarak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen başarılar düzcespor
14
açık