banner851

banner614

BAŞKA YERE KAYABİLİR!

1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği tarafından "Büyük Buluşma" adı altında düzenlenen geceye katılmak için Düzce’ye gelen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kurugöl mevkiinde yapmayı planladığı tesisler için Düzce’nin verdiği sözleri yerine getiremediğinden yakınarak tesisin başka yere kayabileceği sinyali verdi.

banner619
Spor 09.04.2014, 09:47
209
BAŞKA YERE KAYABİLİR!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Kızılay Düğün Salonu'nda 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği tarafından "Büyük Buluşma" adı altında düzenlenen geceye katıldı. Salonu dolduran yaklaşık üç yüz dernek üyesi Başkan Orman'ı ellerinde siyah beyaz bayraklarla karşıladı, yakın ilgi gösterdi. Taraftarlar Başkan Orman'la fotoğraf çektirmek için sıraya girerken, Beşiktaş formalarını imzalattılar. Beşiktaş Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Özköse, Ahmet Ürkmezgil ve Deniz Atalay'da geceye katılarak dernek üyeleriyle bir araya geldi.

 

 


Gecede konuşan Başkan Orman, Beşiktaş Kulübünün Düzce'ye yapmayı planladığı tesis ile ilgili verilen sözlerin tam olarak yerine getirilmemesinden yakınan Orman, “Başka yerde yapma ihtimalimiz de çok yüksek." İfadelerini kullandı.

 

 

 

Orman, "Düzce'ye yatırımla ilgili projeler çizdirdik ve burada bir yatırım yapmak istedik. Fakat bize verilen sözler pek yerine gelmediği için işi sonlandıramadık. Şu an biz böyle bir yatırım yapacak iken bir kısmını satın alacağımız bir yere yapmak istiyoruz. Bu sorunlar çözülürse yatırım yapabiliriz. Ama olmazsa bizim için de önemli olan Beşiktaş'ın menfaatleri. Yatırım yaptığımız yerde kendi mülkümüz olsun istiyoruz. Bu sağlanırsa seve seve Düzce'ye yatırım yaparız.Eski valimiz de geldi bizi ziyaret etti. Sonuç alamadık. Netice itibariyle biz bu şehre yatırım yapacağız. Beşiktaş çok önemli bir marka onun için daha fazla çözümcül yaklaşmalar istiyorum. Başka yerde yapma ihtimalimiz de çok yüksek."dedi.

 

 

Konuşmasının ardından Başkan Orman'a Düzce 1903 Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Faruk Darıyerli tarafından Gümüş tabak, dernek üyeleri tarafından da tüfek ve kama hediye edildi. Başkan Orman eline aldığı tüfeği meraklı bakışlarla inceledi. Başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra dernek üyeleriyle birlikte yemek yiyerek çalan müzikler eşliğinde eğlendi.

 

 

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

banner844
Yorumlar (0)