banner851

banner955

"BAŞKAN BIYIK, AMATÖR SPORUMUZU DAHA İYİ YERE GETİRECEĞİZ"

Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu bir toplantı yaparak 9 Eylül’de yapılacak olan 9. Olağan Genel Kurulda yine aday olma kararı aldı. Erdoğan Bıyık başkanlığında 3 yıldır görev yapan yönetim, görevde olan isimlerle yola devam edeceklerini ifade etti. Mevcut Başkan Erdoğan Bıyık, pandemi de oynanmayan amatör liglerin büyük darbe aldığını söyledi.

Spor 20.08.2021, 16:54 20.08.2021, 17:26
644
"BAŞKAN BIYIK, AMATÖR SPORUMUZU DAHA İYİ YERE GETİRECEĞİZ"
banner986

9 Eylül’de, çoğunluk sağlanmazsa 16 Eylül’de 9. Olağan Genel Kurulunu yapacak olan Düzce Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun mevcut yönetimi bir toplantı yaparak, aynı isimlerle tekrar göreve talip olmaya karar verdiğini açıkladı.

Düzce ASFK Genel Başkanı Erdoğan Bıyık, toplantı sonunda yaptığı yazılı açıklamada alınan kararı şöyle ifade etti:”ASKF’nin seçimleri için 9 Eylül tarihini belirledik. Bu tarihte çoğunluk sağlanamazsa 16 Eylül 2. toplantı yapılacaktır. 86 kulübümüzün 276 delegesi ile Düzce ASKF seçime hazırdır. TASKK Genel Başkanımız sayın Ali Düşmez ‘in onayı ve son yapılan yönetim toplantısında başkan ve yönetim kurulu olarak yeniden aday olarak, aynı şekilde kongrede devam kararı aldık.”

Erdoğan Bıyık açıklamasının devamında ise, yaklaşık 2 yılda pandemi sebebi ile oynanmayan ligler amatör spora büyük bir darbe vurmuştur, Ben ve arkadaşlarım 2 kat daha fazla çalışarak Düzce amatörünü daha yükseğe çıkarmak için çalışacağız. Spor kamuoyuna saygılarımla. TASKK Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Sk.  Yrd. Düzce ASKF Bşk Erdoğan Bıyık.” diyerek tüm spor kulüplerini kongreye davet etti.

banner844
Yorumlar (1)
Huso 13 ay önce
Bence Erdoğan beskanin karşısına aday çıkmaz diye düşünüyorum hayırlısı olsun
23
açık