banner851

banner955

BAŞKAN METİN PİŞKİN, “DÜZCE81 YILDIZSPOR SAHİPSİZ KALDI.”

Düzce Süper Amatör Kümede şampiyon olan ve Düzce’yi Çilimli Belediyespor’dan sonra Bölgesel Ligde temsil etmeyi hak eden,Düzce 81 Yıldızspor, Kulüp Başkanı Metin Pişkin Öncü Spor Servisine özel açıklamalarda bulundu. Başkan Metin Pişkin, Düze 81 Yıldızspor’un bir proje takımı olduğunu, Bölgesel Ligde şampiyon olup 3. Lige çıkmayı hedeflediklerini ancak bu güne kadar Düzce’den maddi ve manevi olarak gerekli desteği bulamadıklarını söyledi.

Spor 02.07.2022, 18:10 02.07.2022, 18:27
821
BAŞKAN METİN PİŞKİN, “DÜZCE81 YILDIZSPOR SAHİPSİZ KALDI.”
banner986

   “PROJE TAKIMI OLARAK YOLA ÇIKTIK. YOLDA KALDIK.” 
Düzce81 Yıldızspor Kulüp Başkanı Metin Pişkin Öncü Spor Servisine yaptığı özel açıklamada, “ Bu Ben bu takımı şahıs olarak hayata geçirdim. Şampiyon yaptık. Bölgesel lige çıkmayı hak ettik. Ancak bu konuda Düzce elinin taşın altına sokmalıydı, sokmadı.Hedefimiz burada gençlere de ağırlık vererek, Düzcespor’a futbolcu yetiştirmekti. Düzce olarak kenetlenmeliydik.  Ben şahıs olarak nereye kadar getirebilirim?” ifadesini kullanarak bu konudaki sıkıntısını dile getirdi. 


 “SAHİP ÇIKAN OLMAZSA SATARIZ KULÜBÜ."
 Başkan Metin Pişkin açıklamasına daha sonra şöyle sürdürdü. "Bugüne kadar  şampiyon olmuş, hazır Bölgesel Lige yükselmiş bir takıma sahip çıkılması için yaptığımız görüşmelerde olumlu bir sonuç alamadık.  Beyköy Belediyespor ile görüşmelerimizde olumlu geçmedi. Son olarak Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ile görüşmem olacak. Sonuç olumlu olursa bu takım Bölgesel Lige devam eder. Ben kimseden bir karşılık beklemiyorum. Kulübe sahip çıksınlar, başarılı olunsun, Düzce’nin 3. Ligde bir takımı olsun. Düzcespor’a da futbolcu kazandırılsın. Ben zaten bu hedefle yola çıkıp bir proje takımını sahaya çıkardım. Bölgesel Lig başvuru bedelini yatıracağız. Gerekirse bu takımı satarız. Yapacak bir şey yok.”

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (3)
Cafer 1 ay önce
Projen Yok Paran Yok Bal liğine çıktın...Sana kim dedi madem Bal'a çık diye...Düzcesporun Maddi yan geliri yokken sen neyin sitemini yapıyorsun...
MUSTAFA topcu 2 ay önce
paran yoksa hangi akılla çıktın kardeşim kim akıl verdi sana
Xxx 2 ay önce
Düzcespor a sahip çıkan yok ki size çıksınlar.
21
kapalı