banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÖZLÜ AÇIKLADI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un şirketleşme çalışmalarına hız kazandırmasının akabinde yıllardır büyük bir sorun teşkil eden antrenman sahası sorununa da el attı. Başkan Özlü, maddi anlamda da büyük külfet oluşturan sorunun çözümü için harekete geçerek “Düzcespor’u dışarıda antrenman sahası kullanma sorunundan kurtarıyoruz” dedi.

Spor 16.10.2020, 15:12
3264
BAŞKAN ÖZLÜ AÇIKLADI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor’un yıllardır çözülemeyen sorunlarına merhem olmak adına harekete geçti.

Düzcespor’un kurumsallaşması adına, önde gelen kuruluşları bir araya toplayan ve Düzcespor AŞ’nin kurulmasının önünü açan Başkan Özlü, Şıralık bölgesinde inşa edilecek tesisle birlikte kulübün bir sorununa daha kalıcı çözüm getiriyor.

ANTRENMAN SAHASI – STAD – SPOR KOMPLEKSİ

Başkan Özlü, yapılacak olan tesis, işleyişi ve yeni stadyum ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Şıralık bölgesinde bir tesis inşa ediyoruz. Bu tesis Düzcespor’un antrenman sahası olacak. İnşaatına başladık. Düzcespor’un yeni sahası için yaptığımız çalışmalarda belli bir aşamaya geldik. Düzcespor’u dışarıda antrenman yapma sorunundan kurtarıyoruz.

Önümüzdeki günlere bunun ihalesini yapacağız.  Şuan da bu bölgede zemin etütleri yapıyoruz. Şıralık bölgesinde 130 dönümlük bir alanda büyük bir spor kompleksi inşa edeceğiz”

Yorumlar (3)
eren 2 hafta önce
faruk özlü düzce ve düzcespor için büyük şans her yeri yem yeşil olan bir şehrin takımına yıllardır bi antrenman sahası yapamayanlara gelsin bu saha
İsimsiz 2 hafta önce
Hadi hayırlısı olsun
Anlasildi 2 hafta önce
Stadyumun üstüne oturacaklar zemin hazirliyolar.
Abarttigimi düsünenler “bu güne kadar neden hiç bir çalisma yapmadilar?” sorusuna cevap versinler önce
25°
açık