banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ'DEN DESTEK SÖZÜ

Düzcespor Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, 2. Lig yolunda Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve Düzcespor’un 21 yıl sonra 2. Lige çıkmasında büyük emeği olan Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve Yönetim kurulu üyelerinin 2022-2023 Futbol Sezonunda göreve devam kararı aldığı bildirildi. Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada ayrıca, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün bu toplantıda Düzcespor’un yanında olacağını bildirmesinin ise kendileri için motivasyon kaynağı olduğu ifade edildi.

Spor 06.07.2022, 13:55 06.07.2022, 13:59
641
BAŞKAN ÖZLÜ'DEN DESTEK SÖZÜ
banner986

Düzcespor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Başkanımız sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulumuz 4  temmuz 2022 pazartesi akşamı saat 22:30’da,  Mutfak Sanatları Merkezi’nde değerli Bakanımız Belediye Başkanımız sayın  Dr.  Faruk Özlü ile Düzcespor’un geleceği konulu istişare toplantısında bir araya gelmiştir.

Görüşme karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde, oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşmiş olup taraflar gayet açık net anlaşılır ve şeffaf bir şekilde duygu ve düşüncelerini ifade etme imkanı bulmuşlardır. Düzcespor’un geleceğiyle ilgili artısı ve eksisi  tüm seçenekler masaya yatırılmış, büyük bir olgunlukla tartışılmış ve en nihayetinde şehrimizin ve takımımızın lehine ve gelecek adına umut vadeden ortak bir noktada buluşulmuştur. Bu mutabakat çerçevesinde, maddi hususların yanında sayın Faruk Özlü’nün bu zorlu süreçte yanımızda duracağını güçlü bir irade ile beyan etmiş olması bizler için ekstra motivasyon kaynağı olmuş ve hepimizi ziyadesiyle onurlandırmıştır.

Düzcespor’un olduğu yerde hedef bitmez.  Bu manada sayın Bakanımızın yanımızda olduğu yerde bizler de geçmişte olduğu gibi Düzcesporumuzu hedeflediği noktalara taşımak adına aynı kararlılık, fedakarlık ve azim ile yolumuza devam edeceğimizi kamuoyuyla paylaşmayı bir borç biliriz ve tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan da inançla kenetlenerek, bizlere güçlü destek vermelerini rica ederiz. Saygılarımızla!”

Haber: Harun Can Şerbetçi. 

banner844
Yorumlar (1)
Zafer Taylan 1 ay önce
O ZAMAN BAHANEN KALMADI GÖKHAN BEY ŞAMPİYONLUK BEKLİYORUZ BU YILDA..
21
kapalı