banner851

banner955

BAŞKAN ÖZLÜ NET KONUŞTU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Voleybol İl Temsilcisi Erdal Bostancı ve Düzce Belediyespor Basketbol Genel Kaptanı Murat Çimen ile bir araya geldiği öğrenildi. Yapılan üçlü zirvede Düzce 18 Temmuz Stadyumu,18 Temmuz Salonu ve Nurettin Zafer Sahasının yıkımı ile ilgili görüşmeler yapıldı.

Spor 25.06.2020, 12:05
4698
BAŞKAN  ÖZLÜ NET KONUŞTU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Voleybol İl Temsilcisi Erdal Bostancı ve Düzce Belediyespor Basketbol Genel Kaptanı Murat Çimen ile bir araya geldiği öğrenildi. Yapılan üçlü zirvede Düzce 18 Temmuz stadyumu,18 Temmuz salonu ve Nurettin Zafer sahasının yıkımı ile ilgili konuşulurken Başkan Faruk Özlü Düzce 18 Temmuz stadyumu,18 Temmuz salonu ve Nurettin Zafer sahsının yenisini yapmadan yıkmayacağı belirtirken bu sahaların yenisinin yapılmadan ve anahtarını almadan yıkmayacağını vurguladı.

Yapılan görüşmede bu üç yerin Şıralık Spor Tesislerine yapılacağını ifade etti. Düzce Voleybol İl Temsilcisi Erdal Bostancı bir diğer konu olan ve  kapanması gündemde olan Voleybol takımı ile sorduğu soruya ise Başkan Özlü, şartların çok ağır olduğunu ama sponsor bulunması halinde lige devam edilmesinden yana olduğunu belirtti.

 YÜK AĞIR GELİYOR

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Düzce Belediyesine bu takımların yükünün fazla geldiğini belirtirken Düzce Belediyesi’nin bunu kaldıracak gücünün olmadığı söyledi. Bunun üzerine Düzce İl Temsilcisi Erdal Bostancı kapatmanın kolay olduğunu Voleybol takımının küçülmesinin daha doğru olacağı söylerken sponsor için kendilerine yardımcı olacaklarını söyledi.

 FENERBAHÇE İL GÖRÜŞME

Düzce Belediyesi, Voleybol ve Basketbol takımlarına Düzce Belediyespor adı altında Fenerbahçe Spor Kulübünün genç oyuncularını oynatmak için pilot takımı teklifinin olduğu görüşmelerin devam ettiği olumlu olması halinde takımlarımızın Düzce Belediyespor adı altında lige devam edebileceği bilgisine ulaşıldı.

banner844
Yorumlar (15)
Ah be abi 2 yıl önce
Yük tabii ağır gelir hep transfer hep oyuncu alalım altyapıdan oyuncu çıkarmayalım, çıkardığımızın kariyerini bitirelim
salih 2 yıl önce
sayın başkan 1 milyon vereceksiniz ve düzcedebelediyespor devam edecek ,hepsi bu,komik duruma düşüyorsunuz.
Şampiyon 2 yıl önce
Yük ağır gelir tabi belediyemize daha önceki AK belediyecilk sayesinde bu hale düştük (BATAK) Güsel düzcemizi 18 senedir görende Çinliler yönetiyor zanneder
hamza 2 yıl önce
Tum illere yapildi ve daha nice buyuk yatirimlar yapildi ama memleketime sadece yapilan tek sey gostermelik yol yamalaei ve kaldirim tasi..Ben akp li olsam utanirim ama utanma yok millette gelmis gecmis en kotu belediyecilik..
Kerem 2 yıl önce
Hepsi yalan olacak....
Vadandas 2 yıl önce
Bencede yılmayın cünkü buraların yapılması için bır 19 yıl gecmesı lazım ya görür ya göremeyız o nun için yerinde karar bızde işler kaplumbag hızı ile bile ilerlemıyor
Harbici 2 yıl önce
gidin şıralığa kargalara oynarsınız.İnsanlar hiç olmazsa gelip geçerken arabaları,kalabalığı görüp girip izliyordu.
Emir 2 yıl önce
Sayın başkan inşAllah seninde evin köyün yıkılır. Başka bir şey bilmiyorsun çünkü.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık