banner614

BAŞKAN PANDUL TAKIMA MORAL VERDİ

banner619

Pandul İnşaat Elmacıkspor Başkanı Abdulkadir Pandul, 2017-2018 sezonunun 9.maçı öncesinde futbolcu ve teknik heyet ile Şıralık stadında yapılan idman öncesi bir araya geldi.

banner846
Spor 25.11.2017, 17:06
896
BAŞKAN PANDUL TAKIMA MORAL VERDİ
banner844

Takımın idmanını izleyen Başkan Abdulkadir Pandul, takımı adına çok büyük bir özveride bulundu. Elmacıkspor takımdan başarı beklediğini belirterek konuşmasına başlayan Başkan Pandul, takımın tüm çalışanlarıyla çok büyük bir aile olduğunu ve sporu çok önemsediklerini ifade etti. Elmacıkspor’ un bu yıl hedefinin çok büyük olduğunu vurgulayan Pandul sözlerine şöyle devam etti; “Mustafa hocam ve takım yönetiminin nezaretinde hedefimize ulaşmak için siz futbolculara büyük görev düşüyor. Takımın Başkanı olarak ben üzerime düşen her şeyi yapmaya hazırım. Sizler sahada mücadele ederken bizler de tribünden sizlere destek olacağız. Yeter ki siz kazanın ben gerekeni yapacağım. Hedefimize ulaşmak için bu yolu sizlerle birlikte yürüyeceğiz. Bundan sonraki maçlarda teknik ekibimize ve futbolcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (2)
Murat 4 yıl önce
Takım esiyor nazar değmesin inşAllah BAL daki yerini alıcak
Pravo 4 yıl önce
İyi bir amatör taraftar olduğunu düşünüyorum bütün amatör maçları izliyorum ama Pandul inşaat Elmacikspor süper oynuyor..
18°
açık