banner851

banner955

BAŞKAN TÜM ÇOCUKLARI FUTBOL OKULUNA DAVET ETTİ

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu Düzcespor Yönetimi olarak kurdukları Futbol Akademisiyle ilgili yaptığı basın açıklamasında, 3.ligden 2.lige çıkılan şampiyonluk yılında altyapıda da liglerde yer almak için Futbol Akademisi kurduklarını belirterek “Tüm yaş gruplarında Gelişim Liglerinde yer alarak çocuklarımıza Gençlik Gelişim Liglerinde oynama imkanı sağladık. Tüm Düzceli çocuklarımızı Futbol Okulumuza davet ediyoruz.“ ifadesinde bulundu.

Spor 30.05.2022, 12:04
490
BAŞKAN TÜM ÇOCUKLARI FUTBOL OKULUNA DAVET ETTİ

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu yaptığı basın açıklamasında Düzcespor Kulübü Yönetimi olarak geleceği düşünerek Futbol Okulu çalışmalarına Şıralık Tesislerinde başladıklarını,3.ligden 2.lige çıkılan  şampiyonluk yılında altyapıda da liglerde yer almak için Futbol Akademisi  kurduklarını belirterek “Tüm yaş gruplarında Gelişim Liglerinde yer alarak çocuklarımıza Gençlik Gelişim Liglerinde oynama imkanı sağladık.” İfadesinde bulundu.

“DÜZCELİ ÇOCUKLARI FUTBOL OKULUNA DAVET EDİYORUZ”

Başkan Kapoğlu açıklamasında, altyapıda çalışan tüm antrenörlerin eşliğinde yapılan çalışmalar ile Düzceli çocukları Düzcespor sevgisi ile yetiştirerek Futbol Akademisinde hazırlamak istediklerini de kaydederek, “Artık Düzcespor kendi ayaklarının üzerinde duracak şekilde geleceğimize yatırım yapmaya devam edecektir. Tüm Düzceli çocuklarımızı Futbol Okulumuza davet ediyoruz. Hep birlikte el ele omuz omuza vererek yürümeye devam ederek şehrimizi sporda hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız