banner851

banner614

BAŞKAN YİĞİT'TEN İDDİALI AÇIKLAMA

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, "Yığlcaspor bizim her şeyimiz. bu yıl bir çok takımın canını yakacağız" dedi.

banner619
Spor 12.09.2016, 17:14
927
BAŞKAN YİĞİT'TEN İDDİALI AÇIKLAMA

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, Yığılcaspor ile ilgili yaptığı açıklamalarda Yığılcaspor’a sahip çıktıklarını ifade ederek bütçelerine göre kaliteli bir oyuncu kadrosu kurduklarını söyledi. Yiğit, iki oyuncu daha kadrolarına katarak transfer dönemini kapatacaklarını söyledi.

Yiğit, "Yığlcaspor bizim her şeyimiz. Bu yüzden Yığılcaspor’a büyük önem veriyoruz. Yığılcaspor bu yıl bir çok takımın canını yakacak. Oyuncularımla görüşüyorum. Centilmenliğin içinde olduğu, çok koşan, mücadele eden bir takım yaratacağız" dedi. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, sadece futbolla değil, diğer spor dallarıyla da uğraştıklarını sözlerine ekleyerek "yakın zamanda Yığılca ilçesi spor dolu bir ilçe haline gelecek" dedi. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, gençleri spor sahalarına çekmeyi hedeflediklerini de "amacımız gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtulup spora yönelmesidir" sözleriyle ifade etti.


Haber; M.YILDIRIM

Yorumlar (3)
SPOR 5 yıl önce
DUYDA İNANMA.
Ahmek Kıbrıs 5 yıl önce
Başkanım Yığılca da şampiyonluğu garanti alacak bir takımda kursak, maalesef Düzce de karar merciinde adamımız olmadığı müddetce işimiz zor. Bunu böyle bilelim.Çünki bunun acısını önceleri çektik.
ahmet 5 yıl önce
takım iyi oynamazsa sorumlusu teknik heyet ve futbolcular,iyi oynarsa oynatan başkan.