banner851

banner614

BAŞKANLAR BU OLAYI ÇÖZMELİ

banner619

Düzce Belediyespor’dan Akademi Ligi’ne oyuncu transferi, “iletişimsizlik” yüzünden tıkandı. Aileler ve spor hocaları, Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in Düzce Belediyespor başkanı ve Düzcespor başkanı ile görüşerek soruna çözüm bulmasını istiyor.

banner846
Spor 21.09.2015, 17:26
3660
BAŞKANLAR BU OLAYI ÇÖZMELİ
banner844
2015-2016 sezonunda Düzcespor alt yapısı 5 kategoride Akademi ligine girdi. Önceki yıllarda alt yapıya önem verilmediğinden Düzcespor alt yapısın 5 kategoride oynayacak oyuncu sayısı yok denecek kadar az. Düzce Belediyespor’un uzun dönemdir alt yapıya önem verdiğinden bu oyuncuların Düzcespor akademi liginde oynaması için girişimler başlatılmıştı. Ama bu girişimler sonuçsuz kalınca aileler mecburen Düzce Belediyesi’nin kapısını çalmaya başladı.

Bütün hocalar oyuncuların Düzcespor’a gitmesinden yana, Ailelerde çocuklarını Düzcespor formasını giydirmek istiyor. Ancak arada yaşanan “iletişimsizlik” yüzünden olay kör düğüm haline geldi.  Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in bir an önce müdahale etmesi bekleniyor.  Düzce Belediyespor Başkanı Hatun Albayrak ve Düzcespor kulüp Başkanı Murat Caymaz’ı iki kulübün başına getiren Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş;   iki başkanla görüşerek belirsizliği ortadan kaldırması isteniyor.

Düzcespor Akademi liginde oyuncuların daha  iyi kendilerini gösterebileceği sahne varken bu oyuncular Düzce
Belediyespor’da oynamak istemiyorlar. lig kalitesinin düşük olmasında dolayı oyuncular Düzcespor Akademi liginde oynamak istiyorlar. Düzce Belediye Başkanı’na bu durumun iyi anlatılmış olduğu düşünülüyor. Akademi liginde yetişecek olan 14-15 yaşındaki oyuncu grubu 5 yıl sonra Düzcespor formasını giyecek duruma gelecek. Düzcespor takımında bir sürü Düzceli oyuncu olacak. Bu sorunun bir an önce çözülmesini isteyenler, “bu kaostan bir an önce çıkılmalı.  verilecek oyuncuları Başkanlar imzalamalı. oyuncular akademi liginde boy göstermesi gerekir. Düzce’nin tek yumruk olma zaman geldi geçiyor yoksa böyle kulislerle bir arpa boyu ilerlemeyiz. bu yükü Başkanlar hocaların elinde almalı ne yapılması gereken varsa yapmalıdırlar.”dedi.
Yorumlar (17)
SPORCU BABASI 6 yıl önce
BENİM ÇOCUGUM YAŞI İTİBARİYLE 4 SENEDİR BELEDİYESPOR KLUBUNDE VE ÇOK MEMNUNUM,EVET BELKİ GELECEKTE FUTBOLCU OLMICAK AMA İYİ BİR SPORCU OLACAK..
sporcu velisi 6 yıl önce
Belediyesporun katkısı inkar edilemez,yok sayılamaz.Çocuklarımızın çalışmalarından memnunuzve daha iyi çalışmalar bekliyoruz,güveniyoruz,saygılar.
Belediye Spor Olmasa 6 yıl önce
Düzce belediye spor yoksa salon sporları da yoktur. Bu böyle biline. belediye sporun üstlendiği en önemli misyon salon sporları olan voleybol ve basketbolda üstlendiği temsil misyonudur. Eksikleri var mıdır evet vardır. Ama bu ayrı bir konudur.
Belediye Spor Olmasa 3 6 yıl önce
kendini finanse etmektedir. Voleybol kulübe yük değil, yük alan bir branştır. Bence belediye spor futboldan tamamen kopmalı diğer amatör branşlara da atletizm, masa tenisi, yüzme gibi sporlara yönelmelidir. Düzce belediye spor yok ise
Belediye Spor Olmasa 2 6 yıl önce
Bu iki branş voleybol ve basketbol yıllardır ulusal liglerde mücadele ediyor. Bunu sağlayan yaşatan Düzce belediye spordur. Üstelik futbolun 50''de birine denk bütçeler ile bunu yapmakta. Voleybol takımı iddia dan gelir elde etmekte ve kendini
Belediye Spor Olmasa 6 yıl önce
Düzce belediye spor olmasa salon sporları voleybol, basketbol yok demektir. Futbolu herkes bir şekilde yapıyor. Belediye spor''un en önemli farkı salon sporlarında ilimizin lokomotif kulübü olmasıdır. Voleybol 2. ligde basketbolda 3. ligde.
Koylu 6 yıl önce
Madem Belediyespor çok kaliteli alt yapılara sahip deniliyor ben hiç Türkiye sampiyonalarinda hiç Türkiye anladığını görmedim bulmuşlar burda gariban takımları niye dışarda aynı başarı yok
herkes için spor 6 yıl önce
Düzce belediye spor sporun sadece futbol olmadığı gerçeği ile voleybol , basketbol güreş vb faliyetlerle sadece spora hizmet etmektedir.Altyapılardan oyuncu yetiştirmekte ve diğer kulüplere yetiştirdiği oyunculardan faydalanmaktadır .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
parçalı az bulutlu