banner851

banner614

BASKETBOL VE VOLEYBOL KAPANIYOR MU?

banner619

Düzce Belediyesi'nin basketbol ve voleybol takımlarını kapatma veya satma kararı aldığı öğrenildi. Bunun üzerine salon taraftarlarından tepki geldi...

banner846
Spor 27.06.2018, 14:16 27.06.2018, 17:46
308
BASKETBOL VE VOLEYBOL KAPANIYOR MU?
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay'ın; Düzce Belediyespor Başkanı Hatun Albayrak’a, Düzce Belediyesi bünyesinde bulunan Basketbol ve Voleybol takımlarını maliyetin yüksek olduğu gerekçesiyle satılması yönünde talimat verdiği bilgisine ulaşıldı. Bunun üzerine salon sporları taraftarları bunun yanlış olduğunu söyleyerek, “Bizler basketbol ve Voleybol takımlarını izlemek için salonlara gidiyoruz...  Takımların bütçesinin düşürülmesi daha mantıklı” ifadeleriyle karara itiraz ettiler.

Yorumlar (3)
Kazanımlar 3 yıl önce
Şu anki belediye yönetiminde salon sporundan anlayan bir tek kişi yok. Onlar için var sa yoksa yaklaşan yerel seçimler nedeni ile Düzce spor ve futboldur. Çünkü futbol onlar için oydur.
Taraftar 3 yıl önce
Mevcut belediye başkanı salon sporlarına uzak aynı zamanda takımlarımızın konumunu algılayamayan birisi. Voleybol takımının basketbol' un altıda biri bütçesi var.Sorun basketbolun bütçesidir. Basketbol küçülmeli ancak hiç biri kapatılmamalıdır.
ABD 3 yıl önce
ABD'li transferi yapmazsın olur biter. Kapatmak neyin kafası.
19°
hafif yağmur