banner851

banner614

BASKETBOL YEREL LİGİ SONA ERDİ

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 6 takımın katılımıyla başlayan Genç Erkek Basketbol Yerel Ligi tamamlandı.

banner619
Spor 01.04.2014, 11:08
132
BASKETBOL YEREL LİGİ SONA ERDİ

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Basketbol il temsilciliğinin basketbol sporunun daha çok yapılmasını sağlamak amacıyla kurduğu yerel lig sona erdi. Gençler ve yıldızlar kategorilerinde yerel lige Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Kulübü, Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, Osmaniye İlköğretim Spor Kulübü, Düzce 1907 Spor Kulübü, Düzce Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü katıldı.


Düzce Basketbol yerel liginde yıldızlarda Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü şampiyon olurken Düzce 1907 Spor Kulübü ikinci ve Düzce Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü üçüncü oldu.
Düzce Basketbol yerel liginde gençlerde ise Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü şampiyon oldu. Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Kulübü ikinci ve Düzce Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü üçüncü olarak ligi tamamladı.


Şampiyon olan Düzce Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Düzce’yi Çanakkale’deki Marmara Bölge Şampiyonasında temsil edecek.

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)