banner851

banner614

BASKETTE YENİLGİYE ALIŞTIK

banner619

Pazar günü Kalıcı Konutlar Kapalı Spor Salonu’nda oynanan Düzce Belediyespor ile Türk Telekom basketbol maçının kazan taraf Türk Telekom oldu.

banner846
Spor 24.10.2017, 11:52
304
BASKETTE YENİLGİYE ALIŞTIK
banner844

Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda oynanan maça Düzce Belediyespor Hunt’ın sayıları ile başladı. İlk 3 dakika Düzce Belediyespor 3-2 üstünlük sağladı.

Periyodun bitimine 2 dakika kala skorboardda meydana gelen arızadan dolayı oyun bir süre durdu. Aranın ardından son 1 dakikaya girilirken Ersin Görkem’in üçlüğü ile maçta 17-11 Düzce Belediyespor üstünlük kurdu. 1. periyot Düzce Belediyespor’ un 17-13 üstünlüğü ile bitti.

2.periyoda Düzce Belediyespor Hunt’ın hücum ribaundu ile sayıyı 19-13 yaptı.

3.periyoda ise  konuk ekip Polat Kaya’nın turnikesi ile başladı. Son topu kullanan Corin Henry’nin üçlüğü ile 3.periyot 47-56 Telekom üstünlüğü ile sonuçlandı.
Maçın son 30 dakikalarına gelindiğinde Hunt’ın turnikesi ve Tamer’in üçlüğü geldi. Karşılıklı 2 sayı ile maç 65-72 Türk Telekom üstünlüğü ile sona erdi.
Maçta Corin Henry 21 sayı 5 asist, Hunt 13 sayı 12 ribaund, Tamer Erdem 12 sayı 3 asist ile oynadı.

Düzce Belediyespor 27 Ekim Cumartesi günü saat 19:00'da Ankara'da Halk Enerji TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak.

Yorumlar (6)
Kirli 4 yıl önce
Ruhu kirli, salon sporunun ne olduğunu bilmeyen ve takımlarımızın yenilgilerinden adeta beslenen , mutlu olan sapık tipler size sesleniyorum. Elinizi salon sporlarından çekin.
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Düzce spor şehri değildir. Burda hiç bişey olmaz saçın paraları peşkeş çekin devammm:))
Basketci 4 yıl önce
televizyonlar maçlara gelmiyor.
Düzceli 4 yıl önce
Biz hocayı değil kafaları değiştirmeniz lazım...!
Amatör sporcu 4 yıl önce
Ne oldu çok yorum yapanlar bu kadar masrafa degermi Düzceli generoynadin aynı klavyadan yazıyorsunuz götürün mali ses yok
Cuma 4 yıl önce
Teknik antranör deişmesi gerekli.takım olarak iyiyiz ama hırs yok maclara elimden geldiğim kadarıyla gdyrum ama takıma hırs verecek kimseyi göremiyorum.rakip takımların antrenörü nerdeyse sahaya cıkıp topcları dövecek bizimki sadece bakıyor