banner851

banner614

BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞECEK

Düzcespor transfer komitesi teknik adam sorununu Yavuz İncedal ile çözerken kolları sıvayıp transfer arayışlarına hız verdi.

banner619
Spor 21.05.2021, 11:30 21.05.2021, 14:44
1497
BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞECEK

Düzcespor transfer komitesi 2021-2022 futbol sezonu için Yavuz İncedal ile prensip anlaşması sağlamasının ardından oyuncu arayışlarına başladığı öğrenildi.

Düzcespor transfer komitesi kulüpte köklü bir değişime gideceği, alt yapı için çalışmalar yaptığı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Transfer komitesi transferde birçok oyuncu ile yolları ayıracağı, mukavelesi devam eden oyunculara ise kulüp bulmalarını isteyeceği bilgisine ulaşıldı. Düzcespor transfer komitesi dış transferde Yavuz İncedal’ın verdiği rapor neticesinde oyuncuların ilk görüşlerini aldığı hafta sonu birçok oyuncunun Düzcespor tesislerine geleceği bilgisine ulaşıldı.

 TARAFTAR BU YIL OLSUN ARTIK

Düzcespor’un cefakâr taraftarı iki kez play-off maçlarında elendiklerini söylerken yeni sezon için bu sefer artık olsun dedi. Düzcespor taraftarları, yeni sezonda daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyacağını belirterek “birlik beraberliği sağlayalım dışardan kendimizi güldürmeyelim” ifadelerine yer verdi.

banner844
Yorumlar (0)