banner851

banner614

Batur'dan değerlendirme

İl Müdürlükleri Spor ve İzcilik Bölümleri'nin katıldığı toplantı sonrası yapılan pedallı kano yarışmasında Haşmet Batur, Bafra İl temsilcisi ile birlikte birinci oldu.

banner619
Spor 29.06.2009, 19:21
210
Batur'dan değerlendirme

35 ilin katıldığı yarışmayı kazanan Düzce Milli Eğitim Şube Müdürü Haşmet Batur, elde edilen birincilikle Düzce2nin sesini yarışmaya katılan diğer iller arasında duyurduklarını söyledi.

Batur yarışı şu şekilde değerlendirdi. '' Öncelikle seminerde ilk açılış konuşmasını yapan Spor İzcilik Daire Başkanı İsmail Toksöz seminere katılan Şube Müdürlerine teşekkür etti. Badminton sporu ile ilgili Bakanlığın faaliyetlerinin yanı sıra önümüzde ki yıl yapılacak faaliyetlerle ilgili bilgiler verdi. Daha sonra yöneticiler arasında Pedallı Kano yarışmasının yapılacağını tüm illere duyurdu. Öğleden sonra ekip oluşturalarak 17 Kano yarışlara başladı. İlk başlarkan umudum yoktu. Ekipleri tanımıyorduk. Partnerim Bafra İl Temsilcisi tecrübeliydi. Pedalları aynı anda atmamızın faydasını gördük. Yarışmanın ilk anında hızlı bir atakla öne geçtik. Bizim için avantaj oldu. Son 100m. ye geldiğimizde birinci geleceğimizi anladık ve rahatladık. Birinci olduğumuzda Düzce'mizin sesini tüm illere duyurduk. Çok mutluyuz. Çalışıldığı zaman sporda idarecilerin ve yöneticlerinde başarılı olabileceğini burada göstermiş olduk. Yarışmada Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik Milli forma ve Badminton malzemesi verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.'' dedi.

Yorumlar (0)