banner851

banner955

BAYRAMPAŞASPOR MAÇINDA YOK

Düzcespor’un tecrübeli oyuncularından Abdullah Karmil, cezalı olmasından dolayı Siirt İl Özel İdaresi maçında forma giyememişti. Kırmızı lacivertli ekibin bu hafta oynayacağı Bayrampaşaspor maçında ise Yusuf Akyel gördüğü sarı kartlar nedeniyle cezalı duruma düşmesinden olmasından dolayı karşılaşmada forma giyemeyecek.

Spor 23.02.2021, 10:44
1094
BAYRAMPAŞASPOR MAÇINDA YOK

Düzcespor’da takımın kilit isimlerinden biri olan Yusuf Akyel, bu hafta Perşembe günü oynanacak olan Bayrampaşaspor müsabakasında sarı kart cezalısı olmasından dolayı oynamayacak. Kırmızı lacivertli ekibin oynadığı son maç olan Siirt İl Özel İdaresi maçında 4. sarı kartını gören Yusuf Akyel, cezalı duruma düştüğü için takımda yer alamayacak. Daha önce de Düzcespor savunmasının tecrübeli oyuncusu Abdullah Karmil, Siirt İl Özel İdaresi maçında cezalı durumda olmasından dolayı oynayamamıştı. Takımımızda birçok oyuncu sarı kart görürken oyuncuların biraz daha dikkatli olmaları isteniyor.

ENVER AYYILDIZ VE BULUT KAYA

Takımımızda uzun süredir sakatlıkları nedeni ile oynayamayan 2 önemli oyuncunun idmanlara başladığı öğrenildi. Enver Ayyıldız ve Bulut Kaya takım ile çalışmalara başlarken Furkan Saki’nin de idmanlara başladığı gözlemlendi. Sağ bekte Enver’in, orta sahada da Bulut’un eksikliklerini hisseden Düzcespor, takımda eksik oyuncuların gelmesi ile yedek kulübesinde zenginleşecek.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız