banner614

BAZI KULÜPLER ŞİDDETLE KARŞI ÇIKIYOR

banner619

Türkiye futbol federasyonu Covid-19 nedeni ile maça çıkamayan kulüplerim hükmen mağlubiyeti için son sözü söyledi.

Spor 17.11.2020, 11:01
797
BAZI KULÜPLER ŞİDDETLE KARŞI ÇIKIYOR
banner785

Türkiye futbol federasyonu Covid 19 nedeni ile maça çıkamayan kulüpler için son sözü söyledi. Özdemir ligin ikinci yarısı 29 Ocak 20221 tarihinde başlayacak 16 Mayıs 2021 Mayıs’ta biteceğini Avrupa kupaları hariç tam 8 haftalık süreçte hafta içi de maçların oynanacağı ifade ederken hedeflerinin ligi zamanında bitirmek olduğunu 16 Mayıs 2021 tarihinde liglerin bitmesi gerektiğini belirtti. Türkiye futbol federasyonu Nihat Özdemir bazı kulüplerin bu hükmen mağlubiyete sıcak baktığını ama bazı kulüplerin de buna karşı çıktığını kulüplerin kendi aralarında alacağı kararı beklediklerini söyledi.

 ÇOK KULÜP HÜKMEN MAĞLUP OLUR

Spor çevresi bu kararın ne kadar adil olduğunu tartışırken bunun çok yanlış olduğunu ifade ederken bazı çevrelerin bunun mantıklı olduğunu savunmakta. Bu yüzden ligin ikinci yarısında kulüplerin nasıl bir strateji geliştireceği ise merak konusu.

Yorumlar (2)
TUNÇ 2 ay önce
Bu sıkışık takvimde sahaya cıkamayacak kadar vakası olan takımların yılbasından sonra hükmen mağlup ilan edilmeleri gündemde...Doğru yanlış tartışılabilir.ama böyle giderse ertelenen maçlara yer bulunamayacak gibi...Onun icin aynı kalitede daha çok oyuncuya sahip olmak önem kazanacak...
Ramazan 2 ay önce
Görünen o ki hükümet her şeyden çekilecek olup vatandaş kendi işini kendi görecek. Kendi kendini idare edecek.
parçalı bulutlu