banner851

banner955

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÖZLÜ, “ KAYNAK KONUSUNDA BAZI YÖNTEMLER ÜZERİNDE DURUYOR”

Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap, Öncü Habere özel açıklamalarda bulunarak, “Kırmızı lacivertli takımın yeni sezonda 2. lig gibi ciddi bir ligde oynayacağını ve bu ligde, Bursa, Kocaeli, Manisa, Batman ve İskenderunspor ve İstanbul gibi bir çok il takımının bulunduğunu, bu nedenle maddi konulardan daha çok Düzce’yi yönetenlerin Düzcespor ile bütünleşmesi gerektiğini” ifade etti.

Spor 15.06.2022, 13:57
965
BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÖZLÜ, “ KAYNAK KONUSUNDA BAZI YÖNTEMLER ÜZERİNDE DURUYOR”
banner986

  “BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE GÖRÜŞME YAKINDA GERÇEKLEŞECEK”

Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap, Öncü Habere yaptığı özel açıklamada; Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ ile birkaç gün önce bir görüşme  imkanı bulduğunu  söyledi. As Başkan Kap, Başkan Özlü ile yaptığı ikili  görüşme ile ilgili şu bilgileri verdi.” “Sayın Başkanımız Dr. Faruk Özlü’  ile konu hakkındaki konuşmamızda, kendisinin Düzcespor’a kaynak bulma noktasında birkaç formül üzerinde durduğunu ifade etti. Belediye Başkanımız Faruk  Özlü  bu girişimlerinin sonuçlandığında Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile bir araya gelecekler. Sanırım bu ikili görüşme birkaç gün içinde gerçekleşir. ”

 “ ANA KADROYA TAKVİYE YAPARIZ”

As Başkan Kap, transferler konusunda da  şu açıklamalarda bulundu, “Önümüzdeki günlerde Belediye Başkan’ımız Faruk Özlü ile yapılacak görüşmeler sonrası  transfer çalışmalarımız  gündeme gelecek. Zaten bizim geçen sezondan ana bir kadromuz var. Biz  transfer konuşunda  daha önceden bu konuda planlamada yapmıştık. 6  transfer takviyesi yapacağız.”

“İLK YAVUZ HOCAMIZ İLE GÖRÜŞÜRÜZ”

 As Başkan Kap,   Teknik kadro konusuna da değinerek,”Düzcespor’u şampiyon yapmış olan Yavuz hocamızla öncelikli görüşeceğiz. Ancak, kendisiyle yaptığımız görüşmede,  kendisinin isterse diğer alternatif tekliflerle de görüşebileceğini bildirdik.” İfadelerinde bulundu.

Haber: Harun Can Şerbetçi

banner844
Yorumlar (1)
Zapata Harun 3 hafta önce
Yönetime girip boy boy poz verenler ne işe yarıyor.
24
açık