banner614

BELEDİYE KULÜBE DESTEK OLACAK

banner619

Düzcespor’un ’Anonim Şirket’ sıfatı alarak şirketleşmesi için Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü öncülüğünde başlatılan çalışmaların ardından sonuca ulaşıldı. Başkan Özlü başkanlığında Düzcespor A.Ş’nin ilk toplantısı gerçekleştirildi.

banner846
Spor 21.11.2020, 16:03 21.11.2020, 16:09
1315
BELEDİYE KULÜBE DESTEK OLACAK
banner844

“Günü kurtarmak yerine kalıcı çözümler üreterek hizmet eden Başkan Dr. Faruk Özlü ve beraberindeki Düzcespor sevdalısı iş insanları ve kurum temsilcileri, 6 Kasım 2020’de şirketleşen Düzcespor’un dün yapılan ilk toplantısında kulübün hisselerinin dağılımı ve gelirlerinin artırılması konularını ele aldı.

ANTRENMAN SAHASI TAMAMLANDI

Geçtiğimiz ay Düzcespor’un dışarıya bağımlı hale gelmesine neden olan antrenman sahası eksikliğini Şıralık mevkiinde çim saha yaparak gideren Başkan Özlü, kulübe her alanda gereken desteğin sağlanacağını söyledi.

Özlü, Düzcespor’un geleceğinin inşa edilmesi ve kurumsallaşması adına şirketleşmede yer alacak kurumların desteği ve katkılarıyla Düzcelilerin özlediği kulübe kavuşacaklarını da belirtti.

Yorumlar (2)
İbrahim 7 ay önce
Başkan Faruk Özlü nün Düzcespor sevgisi yüksek.Anonim şirket olarak kurumsallaşmasi, belediye kulübe destek olacak olması,15 kişilik stadyum
yaptırıyor.Siyasi gücünü Düzcespor için kullanıyor.Büyük takdir ve teşekkürü hak ediyor
Bolulu 7 ay önce
Düzce sporu Katarlılar bile alsa bi cacık olmaz sahiplenmeyince :)
17°
kapalı