banner851

banner614

BELEDİYENİN TAKIMI

banner619

Mayıs ayında başlayacak Bölgesel Amatör liginde ilimizi temsil eden Beyköy Belediyespor’da kriz çıktığı öğrenildi.

banner846
Spor 19.04.2021, 10:26 19.04.2021, 10:37
1097
BELEDİYENİN TAKIMI
banner844

Bal liginde ilimizi üç takım temsil ediyor. Bu takımlar Çilimli Belediyespor, Akçakocaspor ve Beyköy Belediyespor. Bu üç takım çalışmalarına devem ederken, Beyköy Belediyespor’da para krizi çıktığı öğrenildi.

Uzun süredir çalışmalara devam eden, hazırlık maçlarını oynayan Beyköy Belediyespor’da bazı oyuncuların idmanlara çıkmama kararı aldığı öğrenildi. Uzun süredir çalışan oyuncuların hiçbir ücret almadığı fedakârlık yaparak bu zamana kadar beklediği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Beyköy Beleidyespor Başkanı Osman Yavuz’un, elinin kolunun bağlandığı tüm gözlerin Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’a çevrildiği, tek çözümün Başkan Kılıç olduğu söyleniyor.

BU TAKIM BELEDİYENİN TAKIMI

Beyköy Beldiyespor’da her yıl kriz yaşanırken taraftarlar eski Beyköy Belediyespor’u geri istiyor. Belediyenin takımı olmasına rağmen Başkan Osman Kılıç’ın Beyköy Belediyespor’a pek sıcak bakmadığı bilinirken, taraftarlar” bu takım Belediyenin takımı, yapamıyorsanız kulübü kapatın” dediler.

Yorumlar (3)
Hasan çalı 4 ay önce
Osman başkan her zaman yanındayım çalı cuma köyü gençleri parasız bırakma başkan
Kazım Karabekir 4 ay önce
Yahu siz Şanlı Beyköyspor’u bırakın gidin virüslü düzcesporunuza bakın.Biz alıştık her sene aynı terane dert etmeye büyütmeye gerek yok.Osman Yavuz allem eder gullem eder bulur buluşturur verir para haber olcak bişey yok.Bugün düzcespor 3.lig’de oynuyorsa Beyköyspor sayesinde onu haber yapın o sezonu konuşalım bırakın Beyköyspor’un para işleri.Şunu da unutmayın her zaman her yerde ölümüne BEYKÖYSPOR 82
Mehmet arı 4 ay önce
Bu neya her yıl aynı Osman başkan spor o şehrin markasıdır...