banner851

banner955

Belediyespor'da Basın Toplantısı

Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde yarın saat 14:00'de deplasmanda Çankırı Demirspor ile oynayacak olan Düzce Belediyespor'da basın toplantısı yapıldı.

Spor 20.11.2009, 17:18
196
 Belediyespor'da Basın Toplantısı

21 Kasım 2009 Cumartesi günü saat 14:00'de Çankarı Demirsporla deplasmanda karşılaşacak olan Düzce Belediyespor basket takımı maça hazır.
Belediyespor yöneticileri haftalık olağan basın toplantısını düzenleyerek takımın son durumu ve Çankırı maçı hakkında açıklamalarda bulundular.
Yapılan basın toplantısında Düzce Belediyespor İdari Menejeri Erbil Altanlar ve Düzce Belediyespor Antrenörü Tülin Metkaradağ "Bu hafta ilk deplasman maçımızı oynayacağız. Çankırı Demirspor Kastamonu ile oynadı ve çok farklı kaybetti. Ama bu bizim için çok önemli bir şey değil. Bölgesel lig biraz daha farklı 2. lige göre. Biz aynı ciddiyet ile maçlarımıza devam edeceğiz. Her maçımızı final maçı oynuyor gibi kabul edeceğiz. Bu gruptan birinci çıkmamız, ikinci grubu daha rahat çıkamamızı sağlayacak. Oyuncularımıza bunu söylüyoruz. Her maça aynı ciddiyet ile çıkıp maç bitene kadar aynı oyunu sergilemelerini istyioruz. Bu hafta da galibiyet ile döneceğimize inanıyorum." dedi.


banner844
Yorumlar (0)