banner851

banner955

BELGE TÖRENİNDE ÖĞRENCİLERE SAAT HEDİYE ETTİ

Beyköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Futbol Okulu sona erdi. Belediye Başkanı Osman Kılıç, düzenlenen belge töreninde Yaz Futbol Okuluna katılım sağlayan öğrencilere kol saati hediye etti.

Spor 18.08.2022, 14:30 18.08.2022, 16:34
423
banner1032

Beyköy Belediyesi tarafından, çocuklara sporu sevdirmek için Yaz Spor Kursları düzenlemişti. Bu kapsamda düzenlenen Yaz Futbol Okulu, düzenlenen belge töreni ile sona erdi. Diğer Yaz Spor Kurslarının ise devam ettiği öğrenildi.

Sona eren Yaz Futbol Okulu’na katılım sağlayan öğrencilere Belediye Başkanı Osman Kılıç tarafından belgeleri takdim edildi. Kılıç ayrıca öğrencilere kol saati hediye etti.

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Başkan Kılıç, “Biz beldemizde bulunan yavrularımızın yaz sezonlarını dolu dolu geçirmelerini sağlamak, onlara sporu sevdirmek amacıyla Yaz Spor Kursları düzenledik. Kurslarımıza katılımlar oldukça yüksek oldu. Bugün itibari ile de Yaz Spor Okulumuz fındık sezonu nedeniyle sona erdi. Ancak, diğer yaz spor kurslarımız devam ediyor. Yaz Futbol Okulu için düzenlediğimiz sezon sonu belge töreninde, çocuklarımıza kol saati hediye ettim. Beldemizde çocuklarımıza yönelik bu tür faaliyetler devam edecek” dedi.  

Öte yandan Başkan Kılıç belge töreninde, çocuklarla birlikte futbol oynadı.  

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu