banner851

banner614

Beyköy 7'ledi !

banner619

Alaplısor ile hazırlık mçı oynayan Beyköy Belediyespor, daha önce de karşılaştığı ve yendiği Alaplıspor'u bu kezde 7-1 yendi.

banner846
Spor 02.10.2009, 17:33
114
Beyköy 7'ledi !
banner844

Beyköy Belediyespor, daha önce de karşılaştığı ve yendiği Alaplıspor'u bu kezde 7-1 yendi.
Orta saha mücadelesi şeklinde başlayan maçta Alaplıspor üst üste ataklar geliştirdi. Ancak yaptığı bu ataklarda net gol pozisyonları bulamadı. Beyköy Belediyespor başarılı bir savunma gösterdi. Daha sonra yaptığı isabetli paslarda rakip kaleye yüklendi. Beyköy Belediyespor geldiği etkili atakların 8.dakikasında oyuncusu Okan ile topu ağlara gönderdi. Atılan bu gol ile Beyköy Belediyespor 1-0 öne geçti. Kontra ataklarda sıkça ofsayta düşen Beyköy Belediyespor rakibinin defans arkasına attığı toplarda tehlike oluşturdu. İlk yarının ortalarına doğru Alaplıspor geliştirdiği ataklarda ciddi gol pozisyonları oluşturamadı. Beyköy Belediyespor oyunu kanatlara doğru yaymaya başladı.İlk yarıda Beyköy Belediyespor oyuncusu Arif etkili olan isimlerdendi. Beyköy Belediyespor 36. dakika da oyuncusu Soydan'nın vurduğu top direğe çarptı ve rakip kalecide kaldı. Beyköy Belediyespor ataklarını artırırken, 40.dakikada Alaplıspor'un defans arkasına atılan topta Okan topla buluştu. Okan sürdüğü topu gole çevirmeyi başardı ve maçta durum 2-0 oldu. Alaplıspor farkı azaltmak için ataklar geiştirirken Beyköy Belediyespor bu atakları geçiştirdi ve isabetli paslarla rakip sahaya yerleşti. 44.Dakika da Beyköy Belediyespor korner atışı kullandı. Kullanılan korner atışında Beyköy Belediyespor oyuncusu Cebrail top ile buluştu. Rakibini geçen Cebrail topa vurdu ve golünü attı. Atılan bu gol aynı zamanda ilk yarı sonucu oldu. İlk yarıyı Beyköy Belediyespor 3-0 önde tamamladı.

Beyköy Belediyespor Alaplıspor ile yaptğı hazırlık maçının ikinci yarısında da etkili oldu. Geliştirdiği etkili ataklarda 50.dakikada Alaplıspor tehlikeyi uzaklaştırmaya çalıştı. Alaplıspor oyuncusu Salim'e çarpan top gol olunca maçta durum 4-0 oldu. Baskılı oyununu devam ettiren Beyköy Belediyespor'da 58.dakika da Ertan'ın ortasında topla buluşan Soydan topu ağlara göndermekte zorlanmadı ve maçta durumu 5-0 yaptı. Beyköy Belediyespor oyunun hakimiydi ve goleri buldu. 65.Dakika da Beyköy Belediyespor oyuncusu Uğur durumu 6-0 yapan golü attı. 69.Dakika da Alaplısor korner atışında oyuncusu Rahmi ile tek golünü atarken Beyköy Belediyesor 81. dakikada Yalçın ile durumu 7-1'e getiren golü attı. Kalan süre içerisinde başka gol olmadı ve Beyköy Belediyespor sahadan 7-1'lik galibiyet ile ayrıldı.

Yorumlar (0)