banner851

banner955

BEYKÖY, BAL'DA İLK KEZ KENDİ EVİNDE

Bölgesel Amatör Ligi (BAL)'nde ilimizi temsil eden Beyköy Belediyespor ve Kaynaşlı Belediyespor için bu hafta sonu çok önemli müsabakalar yaşanacak. Beyköy Belediyespor, Pazar günü (25 Şubat) ilk kez kendi evinde top koşturacak.

Spor 23.02.2018, 14:48 23.02.2018, 14:49
334
BEYKÖY,  BAL'DA İLK KEZ KENDİ EVİNDE

Beyköy Belediyespor, sekiz yıldır Bölgesel Amatör Ligi'nde ilimizi başarı ile temsil ederken, Pazar günü ilk kez bir müsabakayı kendi evinde oynayacak.  Pazar günü saat 14.00' da Beyköy stadında Kütahya Ünüversitesi ile karşı karşıya gelecek olan temsilcimiz Beyköy Belediyespor'un hedefi üç puan. Müsabakayı İstanbul bölgesinden Kutluhan Taşcı, Cenk Fatih Demirci, Görkem Özdemir ve Eren Tur yönetecek.

Bir diğer temsilcimiz Kaynaşlı Belediyespor ise Pazar günü deplasmanda oynayacağı Eskişehir Anadolu Üniversitesi müsabakası için yarın Eskişehir'e hareket edecek. Müsabakayı; İstanbul bölgesinden Muhammet Ömür Sinan Ertinğü, İzzet Erol ve Hamit Gökay Oktav yöneteceği açıklandı. Oynanacak müsabakalarda temsilcilerimizde sakat veya cezalı oyuncunun bulunmadığı ifade edildi.
Yorumlar (0)
12
açık