banner851

banner614

BEYKÖY BELEDİYESPOR ŞOK GELİŞME

banner619

Bal Ligi temsilcilerimizden Beyköy Belediyespor’da bugün şok bir gelişme yaşandı. İki aydır maaşlarını alamayan oyuncular bugün idmana çıkmadı.

banner846
Spor 07.11.2017, 16:21
974
BEYKÖY BELEDİYESPOR ŞOK GELİŞME
banner844

Beyköy Belediyespor’da iki aydır maaşlarını alamadığını söyleyen oyuncular bugün idmana çıkmadı. Teknik ekip ve oyuncuların idmana çıkmadığı öğrenen Başkan Osman Yavuz ise, “Yapacak bir şey yok. Takıma kimse sahip çıkmıyor. Ben tek başıma kaldım. Bunun sonu nereye kadar gidecek bilmiyorum. Oyuncular haklı şimdiye kadar fedakarlık yaptılar.” dedi.

Spor kamuoyu ise kulübün isminin Beyköy Belediyespor olduğunu ve Başkan Osman Kılıç’ın taşın altına eline koyması gerektiğini belirterek, “Bu kadar basit olmamalı” şeklinde yorumladılar.

Beyköy taraftarları ise bu takımın 8 yıldır Bal Liginde mücadele ettiğini ifade ederek, “Osman Kılıç takıma maddi destek sağlamıyor. Bu kulüp Beyköy Beldesinin kulübü.” diye dert yandılar.

Yorumlar (6)
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Apo başkan işe el attı rahat olun
Akcakocaspor 4 yıl önce
Yazık oluyor Düzce takımlarımiza herkes aynı durumda.kimse.destek vermiyor
Sayın başkan 4 yıl önce
Sayın Osman kılıç ve encümenler biraz iş yapsınlar bazıları na kıyak yapacaklarına Beyköy belediyespor a yapsınlar az kaldı sizinde zaniniz doldu ...
düzceli81 4 yıl önce
yazık olacak yılların beyköyü bu gidişle yok olacak
Amatör sporcu 4 yıl önce
Hani Osman kılıç söz verdiydi şimdi ne oldu başkan adayı olmayacak galiba.. yazık
gerçek_düzceli 4 yıl önce
Her şeyin doğrusunu bilen Kazım Karabekir kulübün başına geçsin. Bütün dertler biter :)