banner851

banner614

BEYKÖY BELEDİYESPOR YENİLDİ

Bölgesel Amatör Ligi (BAL)’de ilimizi temsil eden bir diğer takım Beyköy Belediyespor, Kütahyaspor deplasmanında yenilgi ile döndü.

banner619
Spor 18.12.2017, 13:14
608
BEYKÖY BELEDİYESPOR YENİLDİ

BAL’da ki bir diğer temsilcimiz Beyköy Belediyespor, deplasmanda oynadığı Kütahyaspor müsabakasında 6-0 yenildi.
Maçın 31.dakikasında Kütahyaspor oyuncusu Cumali’nin golü ile Kütahyaspor 1-0 öne geçti. Maçın 37.dakikasında Osman durumu 2-0 yapan golü attı.

Müsabakanın 51.dakikasında Rıdvan durumu 3-0 yaptı. Maçın 55. Dakikasında Ramazan kendi kalesine ters vuruş yaparak durum 4-0 yaptı. 77.dakikada Enes durumu 5-0 yapan golü atarken maçın 89.dakiakasında Kütahyaspor oyuncusu Mustafa’nın golü ile durumu 6-0 yaptı.
Kütahyaspor bu galibiyet sonrası şampiyonluk iddiasını sürdürürken Beyköy Belediyespor son sıraya demir attı. Beyköy Belediyespor ikinci devreye nasıl gireceği ve maçlara çıkacağı belli olmazken yeni bir yönetimin oluşup oluşmayacağı eski yönetimin istifa edip etmeyeceği belirsizliğini korumakta.

Yorumlar (7)
Ultras81 4 yıl önce
Beter olun beter...
Kaynaşlı 4 yıl önce
Nedim hoca zaten Kaynaşlı spor soyunma odasına giriyor taktik veriyor bunu bilmeyen yok... Beyköy üne gitmez Kaynaslı sporun görünmez t.adamı
Kazımkarakabak 4 yıl önce
Nedim hocayı badiyi cok ararsınız beyköy kümeye
Kazım Karabekir 4 yıl önce
Son dakika golüne hazır olur ayrıca düşcek diye bekleyenlere not daha çok beklersiniz enflasyon düşer hükümet düşer BEYKÖYSPOR düşmez :))
ŞAHABETTİN YARDIMEDİCİ 4 yıl önce
Bağra bağra gittik yazık oldu ne diyim
Beykoylu 4 yıl önce
Arkadaşlar Bir belediye başkanı Osman kılıç destek vermiyor düşsün diye bakarsa o takım düşer sizlerin seçtiği Bld başkanı sahip çıkmıyor da hiç uğraşmayın düşsün o zaman
gerçek_düzceli 4 yıl önce
Beyköysporu göz göre göre bitiriyorlar. Yıllardır verilen emeklere yazık!!!