banner851

banner955

BEYKÖY BELEDİYESPOR YÖNETİM KURMA AŞAMASINDA

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın,Düzce ilini Bölgesel ligde temsil etme hakkı olan Beyköy Belediyespor’un yönetimini oluşturmak için bir dizi görüşmeler yaptığı ve yönetimin bu haftasonuna kadar belli olacağı öğrenildi.

Spor 26.07.2016, 15:02
978
BEYKÖY BELEDİYESPOR YÖNETİM KURMA AŞAMASINDA

 Düzce ilini Bölgesel ligde temsil etme hakkı olan Beyköy Belediyespor’un da yönetim kurma aşamasında olduğu öğrenildi. Yakın kaynaklardan alınan bilgi doğrultusunda Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın, Beyköy Belediyespor’u ortada bırakmamak için yoğun çaba sarfettiği, bir dizi toplantılar gerçekleştirdiği ve Düzce’nin iş adamları ile de bazı görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, Kılıç’ın, Eski yöneticilerden Mehmet Keskin, Hüseyin Küçük, Özhan Cicü, Osman Yavuz, Sedat Özcan ve Mustafa Çalışkan ile bir toplantı gerçekleştirdiği, bu toplantıda, gelecek sezonu değerlendirdikleri ve nasıl bir yönetim oluşturulması gerektiği hakkında fikir alışverişinde bulundukları öğrenildi.

6 sezondur bölgeyi başarı ile temsil eden Beyköy Belediyespor’da yönetimin nasıl oluşacağının bu hafta sonuna kadar netleşeceği ve Beyköy Belediyespor taraftarlarının takımın bu durumda olmasına üzüldükleri duyuldu.

HABER: M. YILDIRIM

banner844
Yorumlar (3)
düzceli 6 yıl önce
Abdullah Çalışkan yaklaşık 40 yıldan beri amatör ve balda şerefiyle mücadele eden beyköysporu kendi egosu ve anlamsız hırsları nedeniyle hem maddi hemde manevi olarak karanlığa sürüklemiştir,bal liğine katılım bedeli geçen hafta cuma günü 5 e kadar yatırılması gereken paranın süresine 1 saat varken kulüp defterlerini yapamıyacam diyerek başkana göndermiştir,federasyon tarafından bal a katılım bedeli 29 temmuz cuma saat 3 e kadar uzatılmıştır,inşAllah cuma ya kadar bi çare bulunur.....
Osman baskanım 6 yıl önce
Benim bildiğim tanıdığım Osman Başkan Beyköy bldspordan yalnız bırakmaz apo başkan sen takımı nasıl kurduysan başkanından kurar merak etme daha dim dik ayakta şimdiye kadar bu takımı kimse yalnız bırakmadı bundan sonrada bırakma
beyköylü 6 yıl önce
abdullah başkan madem bırakacan zamanında bıraksaydında kongre olsaydı yaa
Yeni Sayımız