banner851

banner614

Beyköy Belediyespor'da Şok İstifa

banner619

Beyköy Belediyespor teknik direktörü Mustafa Yıldırım görevinden istifa ettiğini açıkladı. Düzce kamuoyunda soğuk duş etkisi yaratan istifanın nedeninini Mustafa Yıldırım şöyle açıkladı.

banner846
Spor 20.12.2010, 18:53
193
Beyköy Belediyespor'da Şok İstifa
banner844

Bögesel Amatör Lig'de Düzce'nin adını en iyi şekilde temsil eden ve maç eksiği ile 6. sırada bulunan Beyköy Belediyespor teknik direktörü Mustafa Yıldırım şok bir şekilde istifa ettiğini açıkladı. Aldığı iyi sonuçlardan rağmen yönetimden maddi ve manevi destek alamadığını iddia eden Mustafa Yıldırım, istifasının nedenlerini Sadece Öncü TV mikrofonlarına açıkladı. İstifa kararını 1 hafta önce aldığını açıklayan Yıldırım, Ben oyuncularıma bazı sözler verdim. O sözleri maddi imkansızlıklar nedeniyle yerine getiremediğim için kendimi onlara karşı mahçup hissettim ve Beyköy Belediyespor'da maddi olanakların da kısıtlı olmasından dolayı oyuncularıma iyi olanak sağlanamadı. Bu yüzden böyle bir istifa kararı aldım.  Serdivanspor maçından önce oyuncularımdan, üç puan hediye etmelerini istedim ve onları o şekilde motive ettim. Oyuncularım bana 3 puan hediye ettiler. onlara çok teşekkür ediyorum"dedi

Konuyla İlgili açıklamalarda bulunan Beyköy Belediyespor Başkanı Osman Kılıç, istifa olayını Öncü Ana Haber'de izleyerek öğrendiğini ve böyle birşey beklemediğini söyledi. Kılıç ayrıca Mustafa Yıldırım'ın geri döneceğine de inandığını söyledi.

Haber; Y. ÇALIŞKAN

Yorumlar (0)