banner851

banner955

Beyköy Belediyespor'dan farklı tarife

Amatör Süper Lig'de 12. hafta maçlarına devam edildi. Yapılan maçlarda Beyköy Belediyespor ile Çilimli Belediyespor karşı karşıya geldi.

Spor 01.02.2009, 17:50
194
Beyköy Belediyespor'dan farklı tarife

Amatör Süper Lig de Beyköy Belediyespor ile Çilimli Belediyespor karşılaştı. Maçta gol için yüklenmeye başlayan takımlardan ilk golü atan taraf Beyköy Belediyespor oldu. 15. dakika da Beyköy Belediyespor geliştirdiği atakta oyuncusu Emre ile 1-0 öne geçti. Ataklarına devam eden Beyköy Belediyespor ikinci golü de aramaya başladı ve bunu da 30. dakika da oyuncusu Bahadır'ın attığı gol ile buldu. İlk yarıda başka gol olmadı ve Beyköy Belediyespor 2-0 üstünlükle ilk yarıyı tamamladı.

İkinci yarıda Çilimli Belediyespor'un iki farklı skoru azaltma çabaları da sonuç vermedi. Beyköy Belediyespor'da yine sahnede olan isim Bahadır'dı ve 60. dakika da kendisinin ikinci takımının ise üçüncü golünü attı. 88. Dakika da Beyköy Belediyespor geliştirdiği atakta oyuncusu Şenol ile gol attı ve durum 4-0 oldu.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Beyköy Belediyespor Çilimli deplasmanında üç puan ile dönmeyi başardı. Aynı zamanda Beyköy Belediyespor galibiyet serisini sürdürmeye devam etti.

Yorumlar (0)
15
açık