banner851

banner955

BEYKÖY BELEDİYESPOR’DAN MESAJ VAR

Süper Amatör Lig’de gösterdiği başarı sonrasında Play-Off turuna yükselen Beyköy Belediyespor yaptığı açıklama ile Fair-Play çağrısında bulundu. Dostluk ve sevgi vurgusu yapılan açıklamada futbolun birleştirici özelliğinin altı çizildi.

Spor 25.01.2019, 11:00 25.01.2019, 12:59
418
BEYKÖY BELEDİYESPOR’DAN MESAJ VAR

Beyköy Belediyespor, Süper Amatör Lig’de gösterdiği yüksek performans ve başarı sonucunda, grubunu averajla 2. Sırada bitirerek Play-Off’a yükseldi.

Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak için mücadele verecek takım, karşılaşmalar öncesinde dostluk ve sevgi çağrısında bulundu. Futbolun kaynaştıran ve birleştiren bir unsur olduğuna dikkat çekilen açıklamada, Fair-Play vurgusunun yanı sıra hak edenin kazanması temennisi de dile getirildi.

Beyköy Belediyespor tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Bu sezon ilimizde ilk kez uygulanan Play-Off ve Play-Out sistemli lig yarın itibari ile başlayacak. Play-Off’larda ilçe takımları olması, seyirci ve izleme keyfi açısınsından daha heyecanlı olacağı aşikardır.

Bu anlamda bizim hayalimiz, kimsenin kimseye hakkının geçmediği, hiçbir kulübün emeğinin gasp edilmediği, hakem hatalarının konuşulmadığı Tertemiz bir lig.
Kim kazanırsa kazansın ama sonunda hak edenin kazandığı bir lig. Futbolun yanı sıra, dostluğun ve sevginin de kazandığı bir lig. Futbolun birleştirici gücü, kaynaştırsın bizi.

Geçse de yolumuz rekabetten, vesile olsun futbol, yarın ki güzel günlere.”

Spor Servisi


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (0)
20
açık