banner851

banner955

BEYKÖY SAHASI TAMAM!

Uzun süredir yapım aşamasında olay Beyköy sahası tamamlandı. Gölyaka sahasında eksiklik bulan komisyon sahasının açılışına onay vermedi.

Spor 22.02.2018, 12:35
326
BEYKÖY SAHASI TAMAM!
banner1032

2015 yılından bu yana yapım aşamasında olan futbol sahalarından Beyköy sahası tamamlandı. Gölyaka sahası ise eksiklerin bitmemesi yüzünden onaydan geçemedi.

Her iki futbol sahasını da dolaşan komisyon, Beyköy Futbol Sahası'nı kontrol ederek eksiklerin bittiğini onaylarken;  Elektirik, Doğalgaz ve binada bazı eksiklikleri tespit ettiği Gölyaka Sahası'na onay vermedi. Yapılan incelemede Beyköy sahasına onay verip, Gölyaka sahasına onay vermeyen komisyon Gölyaka sahasının yapımını üslenen firmaya eksiklikleri bitirmesi yönünde talimat verdi. Her iki futbol sahalasının uzun sürmesinin nedeni firmanın işi yavaşlatması olarak iddia ediliyor.

Öte yandan teslim alınan Beyköy Sahası bu haftasonu hizmete başlıyor. TFF, Beyköy Belediyespor -Kütahya Üniversitesi müsabakasının Beyköy Sahası'nda oynanmasına onay verdi. Gölyaka ise eksikleri tamamlandıktan sonra sahasını teslim alınacak.

Yorumlar (0)
14
kapalı