banner851

banner955

BEYKÖY VE AKÇAKOCA ZOR DURUMDA

Düzce ilini bölgesel ligde temsil edecek olan Beyköy Belediyespor ‘da sessizlik hakimken Akçakocaspor'un ise zor durumda olduğu öğrenildi.

Spor 06.06.2017, 11:33 06.06.2017, 11:41
696
BEYKÖY VE AKÇAKOCA ZOR DURUMDA

Beyköy Belediyespor taraftarları her yıl takım olarak lige geç girdiklerini bu yüzden sorun yaşayarak lige bir türlü erken başlayamadıklarını söylediler. Beyköy Belediyespor taraftarları yeni sezonda maçları kendi sahalarında oynayacaklarını söylerken şimdi ise acaba lige girecek miyiz korkusu yaşadıklarını ifade ettiler. Beyköy Belediyespor’un lige girmesi halinde yeni sezonda maçlarını kendi sahasında oynayacağı sahanın ise bitme aşamasında olduğu öğrenildi.

Akçakocaspor cephesinde ise Akçakocaspor’un kapanma noktasına geldiği öğrenilirken ismini vermek istemeyen bir yöneticinin Akçakocaspor’un zor durumda olduğunu ve lige girmek bile istenmediğini belirterek “Bu nasıl bir zihniyet anlamış değilim. Akçakocaspor liglere mutlaka çıkmak zorunda yoksa bu hesabı kimse veremez” dedi.

banner844
Yorumlar (5)
Kazım karabekir 5 yıl önce
Beyköy küme düşer diye 7 yıldan beri bekliyorsunuz içinizde patlasın yine küme düşmeyecek beyköyspora bisey olmaz siz rahat olun
Kazım 5 yıl önce
Hocamız yok yönetim yok niye dusmeyecek
viya viya 5 yıl önce
seçim öncesı aileyiz mesajı verselerde belediyeler takımlara sahip cıkmıyor
Amatör sporcu 5 yıl önce
Beyköy küme düşer böyle giderse hoca yok yönetim yok
yasar 6 yıl önce
valla akçakocayı ve diğer takımları bilemem fakat yıllardır bolgesel liglerinin en tecrübeli takımı beyköybelediyespor sahipsiz kalmaz üstüne birde süpriz yapabilecek en tecrübeli takım