banner851

banner955

BİR ALTIN BİR TÜRKİYE REKORU VE BİR DE 3.LÜK ELDE ETTİLER

Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu tarafından Edirne'de düzenlenen Yıldızlar ve Gençler Salon Türkiye Şampiyonası katılan Düzceli sporcular, bir Türkiye rekoru, bir altın madalya ve bir de takım halinde üçüncülük elde ederek İlimize bir başarı yaşattılar.

Spor 28.03.2022, 14:41 28.03.2022, 15:52
92
BİR ALTIN BİR TÜRKİYE REKORU VE BİR DE 3.LÜK ELDE ETTİLER

Edirne Spor Salonu'nda 26 ilden 60 takım ve 394 sporcunun iştiraki ile gerçekleşen Türkiye Geleneksel Türk Okçuluğu Yıldızlar ve Gençler Şampiyonasına katılan Düzceli sporcular bir Türkiye rekoru, bir altın madalya ve bir de Türkiye üçüncülüğü elde ederek kürsüye çıkmayı hak ettiler.

DÜZCELİ OKÇULARDAN BAŞARILI SONUÇLAR

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz eşliğinde şampiyonaya katılan Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü sporcularından Kevser Nur Dik Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonu oldu. Diğer sporcumuz Ahmet Keskin ise sıralama atışlarında Gençler Salon Türkiye rekoru kırdı.

TAKIM HALİNDE TÜRKİYE 3.SÜ OLDULAR

Şampiyonun 2. Ve son gününde ise takım müsabakaları gerçekleşti. Bu müsabakalarda, Sudenaz Biriktir, Kevser Nur Dik ve Beril Zehra Kurt’tan oluşan Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü takımı Yıldız Kızlar Türkiye 3. olarak şampiyonayı tamamladı.

Düzceli Geleneksel Türk Okçuluğu sporcuları daha sonra yapılan törende kürsüye çıkarak ödüllerini almanın mutluluğun yaşadılar.

Öncü Spor Servisi

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız