banner851

banner955

BİR TAKIM DİREKT DÜŞECEK

2020-2021 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele verecek olan takımlar Çilimli Belediyespor, Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor olurken lig sonunda sıralama ne olursa olsun içlerinden bir takım küme düşecek.

Spor 02.09.2020, 10:14 02.09.2020, 10:43
2499
BİR TAKIM DİREKT DÜŞECEK

Yeni sezonda BAL’da Düzce ilini Çilimli Belediyespor,Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor takımları temsil edecek. Diğer iki takımdan daha avantajlı gözüken Çilimli Belediyespor’un iç ve dış transfer çalışmalarına başladığı öğrenildi. Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor ise henüz bir transfer çalışması yapmadıkları bilgisine ulaşıldı.

Bu iki takımda gözler belediye başkanlarına çevirilirken verecekleri destek ile nasıl bir kadro oluşturacakları bilinmiyor. Akçakoca ve Beyköy taraftarları takımlarının BAL’da başarılı bir sezon geçirmesini isterken Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’dan gelecek haberleri bekliyor.

İLİMİZDE BAL STATÜSÜ

Çilimli Belediyespor, Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor takımlarının BAL’da hangi grupta mücadele edeceği önümüzdeki hafta yapılacak kura çekim töreni sonrasında belli olacak.  Öte yandan sezon sonunda hangi takım daha az puan toplarsa sıralamanın ne olduğuna bakılmaksızın küme düşecek.

Bu üç takımdan  iki tanesi son  iki sırada kalırsa Düzce il şampiyonu direkt olarak BAL’a çıkacak. Eğer bir takım son iki sırada yer alırsa son ikide kalan takım direk düşecek diğer takım Düzce ili şampiyonu ile play off-oynayacak. Eğer bir takım şampiyon olup diğer iki takım son ikide ligi bitirirse Düzce ili şampiyon olan takım ve 2. olan takım Bal ligine yükselecek.

Yorumlar (4)
Fatih uçar 2 yıl önce
İkisindende bir şey olmaz çıkmaz
Beyköy lü 2 yıl önce
Tek çare Mehmet keskin
Beyköy taraftarı 2 yıl önce
Sayın Osman başkan bu üç belediye başkanından aslında daha iyi takım yaparsın istersen ama istersen
spordan 2 yıl önce
sen geç işte beyköye hoca yine düşür takımı....
22
açık