banner851

banner955

BİR TURNUVA DAHA GERİDE KALDI

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Sakarya'da bir tenis akademisinde düzenlenen 8-9-10 yaş yaz kupası tenis turnuvasına Akçakocalı sporcular damga vurdu.

Spor 22.07.2014, 14:14
295
BİR TURNUVA DAHA GERİDE KALDI

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından 14-19 Temmuz tarihleri arasında Sakarya'da bir tenis akademisinde düzenlenen 8-9-10 yaş yaz kupası tenis turnuvasına Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Akçakoca’dan 4 sporcu ile katıldı. Akçakocalı sporcular Gülce Baskın ve Efe Kaşkır kendi kategorilerinde yarı finalde elendiler. Bir diğer oyuncu olan Onur Esen ise kendi kategorisinde final oynadı ve ikinci oldu.


Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tenis Antrenörü Levent Hasdemir, “ Oyuncu gelişimi açısından başarılı gecen bir turnuvayı daha geride bırakmış bulunuyoruz. Yaz okullarında da tenise olan ilgi çok fazla ve katılımlardan memnunuz. Bireysel bir spor olmasına rağmen en yoğun talep alan spor dallarından birinin de tenis olması Akcakoca’da tenis kültürünün ne kadar doğru bir şekilde yerleştirildiğini göstermektedir. Yapılan doğru çalışmalar sonucu daha da başarılı tenisçileri kurumumuza kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

 

 

 

 

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız