banner851

banner955

“BİRLİK VE BERABERLİK ÖNEMLİ”

Spor 18.07.2022, 17:04 18.07.2022, 17:23
319
“BİRLİK VE BERABERLİK ÖNEMLİ”
banner986

Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap,  Manşet Gazetesine yaptığı özel açıklamada,  2022-2023 Sezonunda 2. Lig beyaz grupta yer alacak olan Düzcespor ’un güçlü bir kadro oluşturulması için transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi. As Başkan Ekrem Kap, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile yönetim kurulunun yaptığı toplantının olumlu geçtiğini, böylece birlik ve beraberliğin pekiştiğini de vurgulayarak,” Bu çok önemliydi.  Öncü birlik ve beraberlik,  sonra kazanımlar gelir.    Belediye Başkanımız ile yaptığımız görüşmede, ekonomik olarak kulübümüze gelir getirecek kaynaklar konusunda gerekli desteği verileceği sözü bize güç verdi.” dedi. 

“GÜÇLÜ BİR KADRO OLUŞTURACAĞIZ”

Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap Manşet Gazetesine özel açıklamalarda bulunarak, yönetim kurulu olarak, 2022-2023 Futbol Sezonuna güçlü bir kadro ile girmek için transfer çalışmalarına teknik direktör Ercümend Çoşkuner ’in raporları doğrultusunda devam edildiğini ifade etti. As Başkan Kap, 6 yeni transferin hızlı bir şekilde gerçekleştirdiklerini de söyleyerek “Devam eden görüşmeler oldu. Olumlu geçti. Bu transferlerde kısa zamanda netleşecek” dedi. Düzcespor ’un Kurban Bayramının 3. günü başlattığı ilk etap kampının sona erdiğini, 18 Temmuz Pazartesi günü ikinci etabının başlayacağını kaydeden, Kap, “Takımımız bu çalışmadan sonra, Ağustos ayının başında Bolu’da kamp girecek ve hazırlık maçları yapacak.” şeklinde konuştu.

“ÖNCE BİRLİK VE BERABERLİK SAĞLANDI”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile yönetim kurulunun yaptığı görüşmenin çok olumlu geçtiğini söyleyen Ekrem Kap, böylece birlik ve beraberliğin pekiştiğini de vurgulayarak,” Bu çok önemliydi.  Öncü birlik ve beraberlik ve sonra kazanımlar gelir.   Belediye Başkanımız ile yaptığımız görüşmede, ekonomik olarak kulübümüze gelir getirecek kaynaklar konusunda gerekli desteği verileceği konusu bize güç verdi.” dedi. 

 Haber: Harun Can Şerbetçi. 

banner844
Yorumlar (6)
Kuzey 4 hafta önce
Yine hayal satmışın Ekrem Kap

Yine masallardasın
Yine boş konuşmuşsunuz
Akbaba 4 hafta önce
Şampiyonluk yaşatan takımdan birçok fitnolcunun gönderilmesinde Ekrem Kap denilen arkadaşın parmağı varmış VEFASIZLIK yapmışınız sn yönetici
Galip 4 hafta önce
EKREM ARKADAŞIMIZ ÜFÜRMÜYORDUR İNŞALLAH YİNE..
cemil 4 hafta önce
SAYIN BAŞKANIM sizlerden rc alt yapıya SAİM AKTİ getirmeniz DÜZCE SPOR için çok büyük bir başarı ve veliniymet olacaktır her veli oaman çocuklarını rahatca alt yapıya verir dışarıya kimse göndermez saygılar
Taraftar 1 ay önce
SANIRIM İSTANBULDA YAŞAYAN EKREM KAP SİZSİNİZ OYUNCU TRANSFERİ YAPAN İNŞALLAH İYİ ÇIKAR SEYRETTİĞİNİZ OYUNCULARMI BUNLAR YOKSA MENEJERLERİN SİZE ÖNERİP GETİRDİKLERİ Mİ YOKSA İNŞALLAH SEYREDİP ALMIŞINIZDIR BUNUN DIŞINDA SİZ ELEŞTİRİ ODAĞINDASINIZ ÇÜNKÜ KONUŞULAN MENEJERLERİ DİNLEYİP SEYRETMEDRN BİLMEDEN TAKIMA GETİRDİĞİNİZ YÖNÜNDE AMAN DİKKAT.
Nadir 1 ay önce
SN EKREM KAP BELEİYE DESTEĞİ VERDİ HATIRI DAYILIR PARA YARDIMIDA YAPTI ŞİMDİ İŞ SİZE KALDI VERDİĞİNİZ ŞAMPİYONLUK SÖZÜ BUNU GÖRMEK İSTİYORUZ YAŞAMAK İSTİYORUZ GEÇEN SEZON GİBİ SÖYLEMLERİNİZİ DUYMAK DEĞİL GERÇEKLEŞTİRMENİZİ ÇÜNKÜ BU GRUP DİĞER GRUBA GÖRE ZAYIF, BURSASPOR DİYORUZ ONLARINDA TRANSFER TAHTALARI KAPALI GENÇLERLE OYNAYACAKLARMIŞ GERİYE TAKIM KALMIYOR ONA GÖRE HESABINIZI YAPIN İNŞALLAH DEDİĞİMNİXİ YAPARSINIZ NAŞARILAR..
26
açık