banner851

banner955

BİSİKLETLİLERE EV SAHİPLİĞİNİ BAŞKAN KOLOĞLU YAPTI

Cumayeri ilçesi turizm konusunda tüm çevrelerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle rafting konusunda tüm dünyanın ismini bildiği Cumayeri’ne bu kez Düzce Seri Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü üyeleri çıkarma yaptı. Bisiklet kulübü üyeleri ilçe merkezi ile rafting alanlarında toplamda 80 kilometre pedal çevirerek gezi düzenledi. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu da bisikletlilerle yakından ilgilendi. Koloğlu, ilçeye 5 kilometrelik bisiklet yolu yapmak için çalışma içinde olduklarını söyledi.

Spor 13.12.2021, 14:47
321
BİSİKLETLİLERE EV SAHİPLİĞİNİ BAŞKAN KOLOĞLU YAPTI

Düzce Seri Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü üyeleri Cumayeri’ne  tur düzenleyerek turistik yerler ile ilçede gezinti yaptı. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Bisiklet Kulübü üyeleriyle yakından ilgilenerek ilçeye 5 kilometrelik bisiklet yolu yapmak için çalışma içinde olduklarını söyledi. Bisiklet kulübü üyeleri ilçe merkezi ile rafting alanlarında gezi düzenledi.

“SPORTİF VE KÜLTÜREL FAALİYETLERİ SÜRDÜRMEYE KARARLIYIZ”

Seri Gençlik ve Spor İzcilik Kulübü’nden Bisiklet Antrenörü Yaşar Artun ise yaptığı açıklamada,  “Özünde sevgi gönlünde kardeşlik anlayışı ile gençlerimizi, sportif anlayışı  imanlı kalpler ile birleştirip toplumda sivrilen, örnek gösterilen ve inançlarına bağlı fertler olarak yetiştirmek arzusundayız. Nefsi ıslah etmenin yolu bedeni ıslah etmekten geçer. Misyonumuz sporun içinde, hayatın merkezinde gençlerimiz ile yan yana yürümektir.

Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan  hocamızın söylediği gibi "Gayemizin kaynağı imanımızdır." 2021 yılında gerçekleştirdiğimiz önce bursa İznik ardından tarihi yarımada İstanbul  inanç ve kültür turumuz da 150 km pedal çevirerek bisikletli turizme hizmet ettik. Bugün de Düzce Cumayeri’ne bağlı Dokuz Değirmen ve raftingin tanıtımını yaparak doğa turizmine destek oluyoruz.” dedi. 

“SPORUN VE SPORCUNUN HER DAİM YANINDAYIZ”

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ise spor ve sporcunun yanında olduklarını ilçeye ise 5 kilometrelik bisiklet yolu yapacaklarını belirterek “Düzce Seri Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Bisiklet Şubesinin bu haftaki etkinliğine Cumayeri’mizi ekledik. Cumayeri Belediyesi ve şahsım olarak sporun her türlüsünün yanında olmaya, onlara destek vermeye, ortamlar hazırlamaya devam ediyoruz. Düzce Seri Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Bisiklet Şubesini, İlçemizden Türkiye’ye açılan Rafting Turizminin kalbi Melen Çayında misafir ettik. Cumayeri Belediyesi olarak Hedefimiz 2022 yılında İlçemize ilk etapta 5 km Bisiklet yolu yapmak. Projemiz hazır nasip olursa 2022 yılında bu projemizi hayata geçireceğiz. Daha önceki çalışmalarımızda olduğu gibi Cumayeri’mizin adını yaptığımız eserler ile tüm Türkiye’ye duyuracağız” şeklinde konuştu.

ÖNCÜ Spor Servisi

Yorumlar (1)
sts 12 ay önce
O ZAMAN PARA VARSA EYT ÇIKSIN EMEKLİYE SEYYANEN ZAM YAPILSIN
Yeni Sayımız