banner851

banner614

BİZ UYARMIŞTIK!

banner619

Dün oynanan Düzcespor Zonguldak Kömürspor maçından iki gün önce maç için yaptığımız analizler, maçın bitiş düdüğünün ardından ne kadar haklı olduğumuzu gözler önüne serdi.

banner846
Spor 24.08.2015, 11:13
4171
BİZ UYARMIŞTIK!
banner844
Maçtan iki gün önce Düzcespor Zonduldak Kömürspor karşılaşmasını Düzce Öncü spor servisi olarak araştırdığımızda Zonguldak Kömürspor futbol takımının analizini yapmış ve rakip konusunda uyarmıştık. Zonguldak Kömürspor nasıl oynayacağını, hangi oyuncuların iyi, hangi oyuncuların zayıf olduğunu bir bir belirtmiştik! Maçta gördük ki Zonguldak Kömür spor söylediğimiz gibi oynadı.
PEKİ NE DEMİŞTİK?
Kalecileri fazla güven vermiyor. Savunmanın dörtlüsünde stoperler iyi ve topu oyuna sokan oyuncular. Sağ bek kaptan devamlı oyuna çıkan bir oyuncu.  Savunmanın sol tarafı oyuna fazla çıkmayan tedirgin bir oyuncu. Zonguldakspor’un en iyi bölgesi orta sahası. iki ön libero çok koşan iyi pas yapan, kenarları süratli top kullanan oyuncular. 10 numara tipinde oynayan oyuncu iki ön libero ile devamlı pas alışverişinde bulunan orta saha ile ileri uçtaki Eren Arasında köprü vazifesi görüyor. devamlı iki ön libero ile küçük üçgenler kurup topu ilerideki Eren’e ve kenar oyunculara aktarıyorlar. Zonguldakspor’un en zayıf bölgesi sol taraf gözüküyor. Bizim sağ tarafı kullanmamızda fayda olacağını Zonguldakspor’un iki ön liberosının pas trafiğini yaptırmamız gerekiyor.  Zonguldakspor iyi bir takım olduğunu ama zaaflarının olduğunu unutmamak gerekir.  
Yorumlar (1)
selami han 6 yıl önce
Başarı gecen seneki takimdaydi.hoca yanlis transfer yapmis ve yanlis görev yeri uygulamis cok net.gecen seneki bizim oyuncularimizin disinda sahada kimse oynamadi.gol atan 10 numara golden sonra kayboldu gitti.eski takim tekrar toplanmali.hoca gider.
12°
açık