banner851

banner955

BİZİM KIZLARIN GÖZÜ ŞİMDİ LİG’DEKİ FİNALLERDE

Uşak İlinde yapılan Gelişim U-18 Turnuvası Kırmızı Bölge C grubunda yer alan ve oynadığı tüm maçları kazanarak ilk 8 takım arasına girerek Trabzon’da yapılacak finallerde yer almayı hak ederek Düzce’nin gururu olan Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı tekrar lig maçlarına dönüyor. Bizim Kızlar Uşak ilinde elde ettikleri bu başarılı sonuçların verdiği moral ve özgüvenle 18 Nisan Pazartesi günü kendi evinde saat 14:00’de başlayacak olan 13. Hafta maçında Antalya Kepez Belediye Kız Takımıyla karşılaşacak. Düzce Atletik Kız Takımı, 14 ve son haftasında deplasmanda Beşiktaş’ı da yenerse, Hatay Takımının kendi sahasında 12 haftada mağlup olmasıyla 3. Sıraya yerleştiği için final elemelerine kalmayı hak edecek. . Düzce Atletik Basketbol Takımının yönetimi bu maç için 18 Nisan Pazartesi günü saat14:00- Bahçeşehir Spor Salonundaki tüm spor severleri kendilerine desteğe çağırdı.

Spor 17.04.2022, 15:44
190
BİZİM KIZLARIN GÖZÜ ŞİMDİ LİG’DEKİ  FİNALLERDE

 Uşakta yapılan Türkiye Basketbol Federasyonu Gelişim U-18 Turnuvasına Düzce ili adına katılan ve  Kırmızı Bölge, C grubunda oynadığı eleme karşılaşmalarında  4 rakibini de yenerek Trabzon’da yapılacak finallere katılmayı hak eden Atletik Kız Basketbol Takımı, 18 Nisan Pazartesi günü kendi sahasında son maçına çıkacak.   Bizim Kızlar, saat 14:00’de Düzce Bahçeşehir  Spor Salonunda başlayacak  olan 13. Hafta maçında  Antalya ekibi Kepez Belediye Takımıyla karşılaşacak.  Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı 14. Haftadaki son maçını deplasmanda Beşiktaş Kız Basketbol Takımıyla yapacak.


2 MAÇI DA KAZANIRSA ÇAPRAZ ELEMELERİNE KATILACAK

 Türkiye Basketbol Genç Kızlar Liginde yer alan   Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kız Basketbol Takımı,  kendi sahasında oynayacağı, grup sonuncusu Antalya Kepez Belediye Takımı ile deplasmanda oynayacağı  Beşiktaş Takımını yenerse, 3.lüğü  garantileyerek çapraz eşleşme ile final oynamayı hak edecek.  


HATAY’DA EVİNDE YENİLİNCE AVANTAJ BİZİM KIZLARA GEÇTİ

  Düzce Atletik Kız Basketbol Takımı,  12 haftada deplasmanda İstanbul Yıldızları karşısında 61- 54 skorla yenilmesine rağmen en yakın takipçi olan  Hatay Kız Takımının da aynı hafta İstanbul Üniversitesine  kendi sahasında  65-61’lik sonuçla  ile maç vermesinin ardından  avantaj elde ederek tekrar iddialı duruma gelmiş ve üçüncülüğe yerleşmişti. 


ATLETİK YÖNETİMİNDEN DESTEĞE DAVET
Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi, 18 Nisan Pazartesi günü saat 14:00’de Bahçeşehir Spor Salonunda oynayacakları bu maç için tüm sporseverleri kendilerine destek vermeye davet etti.


Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız