banner851

banner614

BİZİM NEYİMİZ EKSİK

banner619

Düzce stadyumunun yapımı yılan hikayesine dönerken diğer şehirlerde stadyumların bitmesi Düzceli taraftarları endişeye sokuyor.

banner846
Spor 26.06.2021, 14:29
647
BİZİM NEYİMİZ EKSİK
banner844

Birçok şehirlerde yapılan stadyumlar tek tek açılırken nerdeyse ikinci stadını yapan şehirler ortaya çıkıyor. Düzce ilinin bu illerden neyi eksik sorusu akla gelirken Düzce’nin bu kadar mı aciz sorusu akla geldi. Diğer şehirler pırıl pırıl stadyumlarda otururken Düzceli spor severlerin daha ne yapması gerekiyor sorusu sorulmaya başladı.

İŞTE YENİ HATAY STADYUMU

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor Kulübü Onursal Başkanı Lütfü Savaş, stadın yapımında ilk kazmanın vurulmasından bitirilmesine kadar emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sporun birleştirici bir güç olduğunu vurgulayan Savaş, şunları kaydetti:

"Bizler sporu güzelleştirmeye, insanlar arasındaki ilişkiye pozitif anlamda katkı sağlayacak her türlü güzel oluşumun içinde olmaya devam edeceğiz. Hatayspor'umuzu nasıl ki 3. Lig'e düşerken alıp, Süper Lig'de bu sıralamalara getirdiysek, bundan sonraki amacımız da takımı Avrupa'da bizi temsil eder duruma getirmek. İnşallah üç yıl içerisinde Avrupa'da oynayacak bir takım sözümüz vardı. Bu statta heyecanımız, hevesimiz, duruşumuz daha netleşir. Artık Atakaş Hatayspor borçlarla, küme düşme ile anılmıyor."

Konuşmaların ardından Vali Rahmi Doğan, kulüp başkanı Nihat Tazearslan ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Şensöz tarafından kiralama protokolü imzalandı. Stadın açılış töreninin bu ay içinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Yorumlar (2)
Atınç 1 ay önce
20 Km Yıģılca Yolunu 10 Yıldır Bitirememişler Düzceye Stadyummu Yapacaklar Güldürmeyin insanları
ibr 1 ay önce
önce yol yapsınlar biz 20 sene geriden geliyoruz..