banner851

banner614

Boksörümüz karşılaşmaya hazır

Düzce Belediyespor boksörü Derya Oktay idmanlarını sürdürüyor. Çalışmalarına aralıksız bir biçimde devam eden Derya Oktay, verdiği aradan sonra tekrar çalışmalara başlayacak.

banner619
Spor 03.07.2009, 18:38
199
Boksörümüz karşılaşmaya hazır

Çıktığı karşılaşmalardan başarıyla ayrılan Düzce Belediyespor Boksörü Derya Oktay çalışmalarını sürdürüyor. Çok sınırlı imkanlarla hazırlıklarını sürdüren Derya Oktay erkek boksörlerle de hazırlık maçları yaparak formunu korumaya çalışıyor.

Yapılan hazırlık maçlarında olası bir sakatlanma durumuna karşı Antrenör Kadir Çengel çok dikkat ediyor. Çok sınırlı imkanlarla Yozgat'ta ki hazırlık maçına hazırlanmaya çalışan Derya Oktay bir başarı daha elde etmeye çalışacak. Yeterince destek görmemesine rağmen Okta,y sadece Düzce'nin değil Türkiye'nin de gururu olmuş durumda.

Yarın da 18 Temmuz Stadyumu'nda koşacak olan boksör Derya Oktay pazar günü de kendi köyünde doğa koşusu yapacak. Oktay, Sadece salonlarda değil köyünde de antremanlara devam ederek boş durmuyor. Yozgat'ta yapılacak olan karşılaşmanın tarihi ise henüz belirlenmedi.

banner844
Yorumlar (0)